ПОШУК ПОВНОТИ ЖИТТЯ З ЄВАНГЕЛІЄМ ВІД СВЯТОГО МАРКА. Біблійні катехитичні зустрічі для молоді та дорослих

ПОШУК ПОВНОТИ ЖИТТЯ З ЄВАНГЕЛІЄМ ВІД СВЯТОГО МАРКА
Біблійні катехитичні зустрічі для молоді та дорослих 

Збіґнєв Барцінський. Пошук повноти життя з Євангелієм від святого Марка: Біблійні катехитичні зустрічі для молодих та дорослих. – Львів, 2011. – 96 с.

Боже Слово і катехизація є першими серед основних складових елементів душпастирської програми “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”. У Пастирському листі “Жива парафія” Блаженніший Святослав наголошує: “Через Боже Слово ми пізнаємо Христа, зустрічаємося з Ним і входимо у живі відносини з Ним… Ми хочемо в наших парафіях наслідувати перших християн, щоб Слово Боже стало основою нашого церковного, парафіяльного, родинного, суспільного і особистого буття”.

Відповідаючи на заклик Церкви, пропонуємо катехитам, учителям, провідникам біблійних гуртків матеріали біблійних катехитичних зустрічей “Пошук повноти життя з Євангелієм від св. Марка”. Провідна думка запропонованих біблійних зустрічей: Ісус Христос кожному з нас прагне дарувати повноту життя.

Цей збірник містить конспекти зустрічей для катехитів і матеріали для учасників занять (у Додатках). На заняттях використовуються й різні допоміжні матеріали. Деякі з них є стандартними (папір, олівці, фарби, фломастери, клей), а інші необхідно підготувати самостійно (подано відповідні вказівки).

Структура занять включає:

  • Вступ у якому катехит коротко впроваджує учасників у тематику, мотивує до праці, ставить головне запитання заняття. Це запитання має бути близьким для учасників, стосуватися важливих аспектів їхнього життя.
  • Інтерактивні вправи під час виконання яких учасники шукають відповідей на поставлене катехитом головне запитання. Співпрацюючи в групах, учасники відкривають і осмислюють важливі речі, які стосуються Євангелія та їхнього власного життя.
  • Обговорення дає учасникам можливість поділитися думками, почуттями, висновками.
  • Підсумок заняття, у якому катехит підкреслює важливі висновки праці в групах та значущі думки, якими учасники ділилися під час обговорення, а також подає нову, цікаву, важливу інформацію з теми. На основі цього катехит підводить учасників до головної думки заняття, яку учасники мають зрозуміти, запам’ятати, прийняти у своє життя. Це і є метою заняття.

с. д-р Луїза Цюпа (СНДМ),
Заст. голови Патріаршої Катехитично Комісії УГКЦ,
Директор Катехитично-Педагогічного інституту УКУ

Пропонуємо вашій увазі PDF-версію даної книги нижче ↓

______________________________________________________________________

ЗМІСТ

Вступ

Заняття 1. Читач Євангелія від св. Марка

Заняття 2. Ісус зцілює

Заняття 3. Ісус говорить притчами

Заняття 4. Ісус підготовляє Дванадцятьох до здійснення Його місії

Заняття 5. Ісус навчає про віру

Заняття 6. Ісус вступає у конфлікт із фарисеями

Заняття 7. Ісус помирає на хресті і на третій день воскресає

Частина 1. Пасхальний шлях

Частина 2. Ісусова молитва

Заняття 8. Вістка Євангелія від св. Марка

Заняття 9. Повнота життя згідно з Євангелієм від св. Марка

Частина 1. Повнота життя

Частина 2. Шлях до повноти життя.

Додаки (до кожного заняття)