Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2007 р. Б.

ПОСТАНОВИ

Синоду Єпископів
Української Греко-Католицької Церкви

Філадельфія-Дойлставн-Вашингтон (США), 27 вересня – 6 жовтня 2007 року

 […]

4. Для покращення катехитичного служіння в Українській Греко-Католицькій Церкві:

А. Правлячим Архиєреям ужити максимальних заходів, щоб зобов’язати парафіяльних священиків активізувати катехизацію дітей і дорослих на парафіяльному та деканальному рівнях.

Б. Опрацювати механізм зобов’язання батьків і дітей до участи в катехитичній програмі від 5 до 17 років, по закінченні якої видавати посвідку про виконання цієї програми.

В. Душпастирям, які працюють на теренах поза стабільними структурами УГКЦ, окрему увагу приділити катехизації дітей, які останнім часом виїхали з України.

Г. Доручити Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ створити Катехитичний фонд під опікою Патріаршого Економа для забезпечення видання та перекладу Катехизму УГКЦ на інші мови, організацію конференцій для його популяризації тощо.

Ґ. Доручити єпархіям та екзархатам до 1 березня 2008 року Божого подати всі свої зауваження щодо Катехизму УГКЦ до Патріаршої Катехитичної комісії УГКЦ у Львові.

Д. Доручити Інститутові східно-християнських студій ім. Митрополита Андрея Шептицького в Оттаві, під опікою Митрополита Лаврентія (Гуцуляка), опрацювати питання відновлення практики катехуменату.

Назад