Моя мандрівка з Ісусом та друзями: Світло в моєму житті (Методичні матеріали для проведення літніх християнських таборів)

Моя мандрівка з Ісусом та друзями: Світло в моєму житті (Методичні матеріали для проведення літніх християнських таборів) 

Моя мандрівка з Ісусом та друзями: Світло віри у моєму житті. Методичні матеріали для проведення літніх християнських таборів / [Луїза Цюпа, Н. Дуда, Юліанна Дзюбата та ін.] – Львів: Видавництво “Колесо”, 2013. – 112c.
ISBN 978-966-2527-31-5

Метою посібника є допомога молодим людям пізнавати християнську віру і в ній зростати. В ньому представлено організаційно-методологічні принципи проведення християнських таборів. Запропоновано докладні конспекти дев’яти катехитичних зустрічей для двох вікових категорій (діти та підлітки) на тему “Християнська віра” з широким застосуванням інтерактивних вправ та велику таборову гру. Посібник містить додатки з допоміжними матеріалами.

Конспекти тематичних катехитичних зустрічей можна застосовувати як під час християнського табору, так і для катехитичних занять із молоддю на парафії.

_________________________________________________________________________

ЗМІСТ

Вступ

Методичні поради для катехита та провідників літніх християнських таборів

Рекомендована та використана література

День 1. ВІРЮ В БОГА ОТЦЯ

День 2. ВІРА ПРОРОКА ІЛЛІ

День 3. ВІРА ПРОРОКА САМУЇЛА

День 4. ВІРА ДІВИ МАРІЇ З НАЗАРЕТУ

День 5. ДАР ВІРИ СВЯТИХ ВОЛОДИМИРА І ОЛЬГИ

День 6. ВІРА СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА ЙОСАФАТА

День 7. ВІРА НОВОМУЧЕНИКІВ УГКЦ

День 8. ВІРА БЛАЖЕННОЇ МАТЕРІ ЙОСАФАТИ ГОРДАШЕВСЬКОЇ

День 9. МОЇ ДОБРІ ВЧИНКИ Є ВИЯВОМ ВІРИ В ІСУСА ХРИСТА

“ВЕЛИКА ТАБОРОВА ГРА”

Додаки

Щоб читати online посібник в PDF, натисніть нижче↓