Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2012 р. Б.

ПОСТАНОВИ

Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви


Вінніпег (Канада),  9−15 вересня  2012  року Божого

7. Прийняти пропозиції щодо головної теми Синоду Єпископів УГКЦ 2012 року Божого:

[…]

Г. Щоб допомогти мирянам слухати, розуміти Боже Слово та жити ним:

[…]

4) доручити Патріаршій катехитичній комісії надалі розвивати біблійний апостолят в парафіях, інститутах богопосвяченого життя та церковних навчальних закладах УГКЦ.

[…]

Д. Щоб забезпечити належне виховання мирян:

1) доручити душпастирям, настоятелям інститутів богопосвяченого життя, провідникам мирянських рухів і молитовних груп організовувати спільне читання і вивчення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха»;
2) доручити церковним засобам масової інформації публікувати та поширювати коментарі та пояснення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», надані відповідно підготовленими експертами та проповідниками;

[…]

14. Поблагословити дальшу роботу над застосуванням практики катехуменату в УГКЦ.

15. Для покращення катехитичного служіння в Українській Греко-Католицькій Церкві:

А. Доручити богословським та духовним навчальним закладам УГКЦ включити вивчення Катехизму УГКЦ в навчально-формаційні програми духовенства та мирян.

Б. Доручити Патріаршій катехитичній комісії у співпраці з іншими виконавчими структурами УГКЦ створювати і впроваджувати нові катехитичні програми на основі Катехизму УГКЦ і Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року в дусі східнохристиянської духовності та традиції Володимирового Хрещення.

В. Доручити Патріаршій катехитичній комісії у співпраці з Пасторально-місійним відділом та апостольськими візитаторами і координаторами визначити у межах своєї компетенції відповідальних за катехитичне служіння на територіях, де немає церковних структур УГКЦ.

 Назад