Рік Божого милосердя

Підпишіться на новини

Медіаматеріали

Катехизм УГКЦ
Катехизм УГКЦ
ПРОГРАМА КАТЕХУМЕНАТУ для дорослих в УГКЦ
ПРОГРАМА КАТЕХУМЕНАТУ для дорослих в УГКЦ
Святе Письмо
Святе Письмо
Катехизм Католицької Церкви
Катехизм Католицької Церкви

Фестиваль “Пісня серця” 2008 року був приурочений 1020 річниці Хрещення України та Покликанню. Організатори ставили перед собою мету наголосити на тому, що наша Батьківщина є християнською країною, а також допомогти дітям та молоді відкрити свої серця на поклик Бога до певного, визначеного Творцем, місця у житті. Такій тематиці були приурочені і пісні учасників фестивалю.

Патріарший тур конкурсу сучасної релігійної пісні “Пісня серця” відбувся 13-14 червня 2008 року Божого. 13 червня 2008 р.Б. журі прослухало 120 учасників конкурсу у трьох вікових категоріях (7-10 років, 11-13 років, 14-18 років). Учасники прибули із всіх єпархій України та навіть з Філадельфії (США). Наступного дня 14 червня було оголошено переможців конкурсу.

Дітей-учасників конкурсу теплими словами привітала Голова фонду “Україна 300” п. Катерина Ющенко. Зокрема, п. Катерина закликала дорослих “глянути в очі дітей, які випромінюють любов і тепло” та просила “чувати над дітьми та берегти їх такими ж чистими”. Учасники конкурсу привітали піснею п. Катерину на знак подяки.

 

Архіви