ПАВЛО З ТАРСУ ДО СВІТУ

Павло з Тарсу до Світу

Це історія апостола Павла описана на сторінках Діянь Апостолів і його листів. Подорожуючи місцями місійної діяльності Апостола народів, глядач відкриє для себе повноту його життя та думок. Фільм дає нам можливість зустрітися з ним сьогодні, віднайти духовне багатство і стати спільником подорожей для поширення Євангелії.

Фільм складається із 7-ми серій загальною тривалістю 210 хв. VHS і DVD

Також до відеодиску у комплект входить маленька книжечка “Путівник для ознайомлення, обговорення та роздумів над фільмом “Павло: від Тарсу до світу”, детальніше про яку читайте внизу цієї ж сторінки.

Фільм озвучений українською мовою.

Формат відео: 4:3

Формат аудіо: стерео

2 DVD на яких знаходяться 7 серій фільму:

1. Світло з неба

2. Варнава “чоловік добрий”

3. І ми звіщаємо вам

4. Нова сила Церков

5. Не бійся, говори лиш, не мовчи

6. Я позиваюсь до кесаря

7. Я закінчив біг

Режисер фільму: Альберто Кастелані

Консультанти: Романо Пена, Даніло Мадзолені, Фрідріх Крінзінгер

Відеодиск призначений для приватного перегляду на території України.

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________
Відеодиск можна придбати у “СВІЧАДО” за адресою: вул. Винниченка, 22, м. Львів, 79008, а/с 808; тел. +38 (032) 235 73 16; e-mail: post@svichado.com

Веб-сайт видавництва: http://www.svichado.com

Також його можна придбати у Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ за адресою: пл. Св. Юра 5, м. Львів, 79000, тел.: +38 (032) 261 24 25, e-mail: pcc.ugcc@gmail.com

Нижче пропонуємо Вам переглянути трейлер до фільму “Павло з Тарсу до Світу”, створений на основі коротких уривків даного фільму, загальною тривалістю 5 хв 57 с.


Режисер Альберто Кастеллані – родом із Венеції. Він створив численні програми історичного, мистецького, археологічного, соціального, релігійного, туристичного характеру, отримуючи визнання у світі.

У своїх програмах Кастеллані знає як передавати в образах силу журналістського матеріалу, шукаючи поєднання змісту та загального завдання так, щоб зробити тему, яку пропонує, красномовною.

У фільмі “Павло з Тарсу до світу” (210 хвилин) режисер підтверджує свою професійність і глибоку чуйність, розповідаючи історію про Апостола Народів. Протягом 7 захоплюючих серій розповідь подається наступним чином: шлях віри та надії, вірності та наполегливості супроводжують Павла всюди, де була поширена його місійна праця. Альберто Кастеллані переписав книгу Діяння Апостолів у формі чіткої розповіді та водночас сучасної, в якій особа Павла знаходиться у своєму часі, завдяки численним історичним, літературним, археологічним та обрядовим відомостям. Описи земель, які він перейшов, допомагають відобразити його велику апостольську діяльність.

________________________________________________________________________

Путівник для ознайомлення, обговорення та роздумів

Путівник поділяється на сім тем для ознайомлення, обговорення та роздумів, які слідують за сімома серіями фільму “Павло з Тарсу до світу”. Ці теми дають можливість глибше пізнати особу Апостола та події з його життя, подаючи нам численні факти, розповіді, цитати та читання із Святого Письма.

Кожна тема є поділена на три частини:

Ознайомлення із текстом: вказуються історичні факти із Діянь Апостолів та Листів Павла, містяться слова для роздумів та “цікаві запитання”.

– Від слова до життя: подаються відомості, щоб зрозуміти вплив Павла на зародження первісної Церкви і внесок, який може мати його богослов’я на сьогоднішнє християнство.

– Життя стає служінням: перелічуються церковні свята, які вшановують пам’ять апостолів Петра і Павла та їх співпрацівників у проповідуванні Євангелії, додаються натхнені молитви із Листів Апостола.

Ці теми були укладені у 1998 році о. Джакомо Перего, священиком із Чину Отців Павліністів. Він працює біблійним редактором у видавництві “San Paolo” та викладає Святе Письмо в Богословському Інституті богопосвяченого життя (Кларетанум) у Римі. З його публікацій можна відзначити I’Atlante biblico interdisciplinare, San Paolo 2003, а також два томи Password. Biblia Giovane, San Paolo 2003, опрацьовані іншими молодими авторами Чину Отців Павліністів.

Назад