ІСТОРІЯ АВРААМА, СИНА ТЕРАХА

Історія Авраама, Сина Тераха

Господь сказав до Авраама: “Вийди з землі твоєї з твоєї рідні, і з дому батька твого в край, що його я тобі покажу. А я виведу з тебе великий народ і поблагословлю тебе” (Буття 12, 1-2).

2000 років перед Христом. Сімдесяти-п’ятирічний пастух із Месопотамії Авраам чує поклик Бога, залишає рідний дім і вирушає в далеку подорож. Він не має дітей, його дружина безплідна. Однак стається незвичайна подія. Справжня епопея.

Історія життя Авраама – це історія народження трьох великих монотеїстичних релігій. Нині два мільярди християн, майже один з половиною мільярд мусульман та більш як 15 мільйонів євреїв вважають Авраама, Сина Тераха, прабатьком своєї віри, який послухався голосу Бога.

Фільм “Авраам” створений на основі Біблії, Корану, праць істориків та археологів.

Фільм скаладається з чотирьох серій загальною тривалістю 135 хв.

Мова: українська

Жанр: Документальний

Формат відео: 4:3

DVD формат: 5/PAL

Відеодиск призначений для приватного перегляду на території України.

Всі права захищено. Порушення авторських та суміжних прав, незаконне копіювання, тиражування, здача в прокат та публічна трансляція заборонені і карається за законом.

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Відеодиск можна придбати у “СВІЧАДО” за адресою: вул. Винниченка, 22, м. Львів, 79008, а/с 808; тел. +38 (032) 235 73 16; e-mail: post@svichado.com

Веб-сайт видавництва: http://www.svichado.com

Також його можна придбати у Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ за адресою: пл. Св. Юра 5, м. Львів, 79000, тел.: +38 (032) 261 24 25, e-mail: pcc.ugcc@gmail.com

Нижче пропонуємо Вам переглянути трейлер до фільму “Історія Авраама, Сина Тераха”, створений на основі коротких уривків даного фільму, загальною тривалістю 7 хв. 14 с.

 

Назад