ПРИТЧІ

Притчі

Відеодиск “Притчі” містить мультфільми, зроблені на основі євангельських притч, через які Ісус Христос, Син Божий, звертався до ізраїльського вибраного народу, а тепер через ці ж самі притчі звертається до кожного з нас, навчаючи, як слід жити, щоб бути досконалим, досягнути вічної нагороди і приготовленого місця для нас Богом у Його Царстві Небесному.

На цьому диску ви маєте нагоду переглянути одинадцять мультфільмів, а саме: “Блудний син”, “Дім на скелі”, “Добрий Пастир”, “Добрий Самарянин”, “Докучливий товариш”, “Митар і Фарисей”, “Притча про багача”, “Притча про таланти”, “Сіяч”, “Віднайдена брахма” та “Ісус та діти”.

Диск озвучений українською та російською мовами. Виданий з усіма правами і дозволами Патріаршою Катехитичною Комісією УГКЦ у мультимедійній студії “Свічадо”.

Відеодиск призначений для особистого і дидактичного використання. Копіювання, навіть часткове і продаж є заборонені. Зловживання переслідуються.

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Відеодиск можна придбати у “СВІЧАДО” за адресою: вул. Винниченка, 22, м. Львів, 79008, а/с 808; тел. +38 (032) 235 73 16; e-mail: post@svichado.com

Веб-сайт видавництва: http://www.svichado.com

Також його можна придбати у Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ за адресою: пл. Св. Юра 5, м. Львів, 79000, тел.: +38 (032) 261 24 25, e-mail: pcc.ugcc@gmail.com

Тут можна переглянути короткий кількахвилинний трейлер відеодиску “Притчі”, в якому використані франменти мультфільмів, частина яких представлена російською мовою, а частина — українською.


Назад