Дидактичні матеріали

Літургійна катехиза. Поясннення храму та Божественної Літургії. Частина друга

Літургійна катехиза: Друга частина. Пояснення храму та Божественної Літургії / Упор. Б. Тимчишин та ін. – Львів: Свічадо, 2011. – 84 с.

Посібник з коментарем про Храм Божий та Божественну Літургію. У ньому представлено, як людина спілкується зі своїм Творцем, який кличе її до життя у Пресвятій Тройці; і тим самим обожествлює її у Собі. Обожествлення людської особи  відбувається  на Божественній  Літургії  у  Божому храмі  за  участю усіх                                             вірних. 

   У посібнику представлено пояснення храму, а також Божественної Літургії: вхідних молитов та облачення, Проскомидії, Літургії Слова, Малого Входу, Літургії Жертви та Анафори. У книзі знаходиться багато ілюстрацій. За основу написання взято тексти зі служебника Священна і Божественна Літургія та вчення Катехизму УГКЦ Христос – наша Пасха.

Також до книги входить фільм “Пояснення храму та Божественної Літургії”, який видано окремо на відеодиску, інформація про який розміщена в медіаматеріалах сайту. Детальніше про фільм читайте тут

________________________________________________________________________

Святі Таїнства християнського втаємничення

Святі Таїнства християнського втаємничення. – Львів: Свічадо, 2008. – 72 с.     ISBN 978-966-395-195-9

У книзі “Святі Таїнства християнського втаємничення” розповідається про Хрещення, Миропомазання, Євхаристію – святі Таїнства, які вводять кожну людину у світ правдивого християнського життя. Вони – освячення і правдивий дар життя з Богом. Читач дізнається про важливість і суть кожного з цих Таїнств. 

Також разом з книгою пропонується диск з фільмом “Таїнства Втаємничення”.

 Відеодиск “Святі Таїнства християнського втаємничення”

Фільм “Таїнства Втаємничення” розкриває форму уділення Таїнств, поснює Церковні Богослуження в час їх проведення, показує їх давній обряд.

Детальніше про фільм читайте тут

________________________________________________________________________

Диво твоїми руками

Сиротич Наталія. Диво твоїми руками. – Львів: Свічадо, 2009. 64 с.

Мета цього видання – допомогти катехитам і вихователям подати дітям теми релігійного змісту у творчий спосіб.

До кожної теми подаються поради для катехита та детальний опис практичного втілення методів зображувальної діяльності: аплікації на папері та дереві, ниткографії, кляксографії, витинанки та багатьох інших.

Елементи образотворчого мистецтва, подані у цьому посібнику, сприятимуть запам’ятовуванню та засвоєнню матеріалу. А основне – допомагатимуть всебічному розвиткові дитини.