Перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя в греко-католицькій парафії м. Мегіон в Росії (ФОТО)

492

Бог своєю благодаттю через дію Святих Таїнств освячує народ Божий і веде його до Небесної Батьківщини. Той, хто з надією прибігає до Бога в Таїнствах Примирення (Сповіді) і Євхаристії, отримує Його благодать абсолютно необхідну для Спасіння.

27 квітня 2014 року Божого, в Неділю Антипасхи (Томину), в греко-католицькій парафії Трьох Святителів у місті Мегіон Ханти-Масійського Автономного округу Російської Федерації відбувалося велике торжество. В цей день після відповідної підготовки п’ятеро дітей з радісним серцем приступили до своєї першої Сповіді і першому Святому Причастю.

Після закінчення Божественної Літургії на знак подяки за отриманий безцінний дар Тіла і Крові Господа Ісуса Христа діти прославили Ісуса Христа молитвою у формі стихів і пісень, які з великою радістю прозвучали із їхніх уст в присутності всіх вірних.

Подібні празники дуже значущі для української парафії Трьох Святителів, оскільки завдяки їм вірні УГКЦ навіть перебуваючи в діаспорі далеко від батьківського дому, мають можливість зберегти свої традиції.

Адміністратор парафії Трьох Святителів, о. Василій Мельникович

Переклад з російської: о. Іван Мисів

Веб-сайт греко-католиків в Росії

Назад

Розповісти