Урочисте Святе Причастя у храмі св. Миколая в м. Пессейк (США) Філадельфійської архиєпархії (ФОТО)

334

В суботу, 3 травня 2014 року Божого 13 дітей приступили до Першої Святої Сповіді та прийняли Урочисте Святе Причастя у храмі св. Миколая у м. Пессейк [Passaic] (штат Нью Джерсі, США) Філадельфійської архиєпархії Української Като-лицької Церкви. До цієї події дітей готувала в особливий спосіб сестра Cecelia Sworin.

В цей день також зібралися батьки всіх дітей, котрі приступали до Святих Таїнств. Місцевий священик, о. Андрій Дуткевич разом із вівтарниками вели святкову процесію. Кожна дитина увійшла в храм, який був напередодні оздоблений їхніми батьками. Читання Апостола відбувалося на двох мовах: англійською. та українською. Школярі, котрі прибули на Літургію до храму співали Христос Воскрес впродовж роздачі Євхаристії. Після Літургії о. Андрій привітав дітей і сказав їм, що вони сьогодні отримали особливий дар. Опісля отець благословив дітей та їхніх батьків на Многая Літа.

На фото: Deanna Nadiya Gutsaliuk, Tatyana Maria Zurawski, Julia Weronika Roman, Ottilia Irena Kedl, Anna Katherine Zielonka, Juliana Maria Kit, Daniel Adrian Gamulyak, Roman Andrew Zurawski, Olexandr Grach, Lyubomyr Vovk, Roman Gutsal, Andrew Joseph Kravchuk, Nicholas Alexander Hawran, Sr. Cecelia Sworin, SSMI, Rev. Fr. Andriy Dudkevych and Sr. Eliane Ilnitski, SSMI.

Переклав з англійської о. Іван Мисів

Офіційне друковане видання “ШЛЯХ” Філадельфійської Архиєпархії Української Католицької Церкви від 25 травня 2014 року.

Назад

 

 

 

 

 

 

 

Розповісти