Переможці Біблійного художнього конкурсу у Вроцлавсько-Ґданській єпархії УГКЦ (МАЛЮНКИ)

301

У понеділок 19 травня 2014 р. відбулося засідання Комісії, яка оцінила праці зголошені до художнього конкурсу: „Біблійні оповідання з євангелії від св. Івана”, що відбувався у Вроцлавсько-Гданській єпархії (Польща).

Жюрі художнього конкурсу (пані Мирослава Шиманська – вчителька художніх праць – Ґімназія нр 2, Барбара Фреймут – вчителька Гімназії нр 2 у Валчі та о. Аркадій Трохановський – секретар) вирішило признати призи та вирізнення у кожній віковій категорії.  До художнього конкурсу зголошено 80 праць.  Переможці конкурсу будуть нагороджені на Фестивалі Сакральної Творчості у Білому Борі 24 травня та у Лігниці на З`їзді дітей 21 червня.

І. Діти дошкільного віку, Кл. О – 5р.

І місце – Павло Комар, парафія Вроцлав,
ІІ місце – Марта Миньо, парафія Кошалін
ІІІ місце – Миколай Брила, парафія Кошалін,

Вирізнення:
– Наталія Пєкутовська – парафія Кошалін,
– Юлія Чернянська – парафія Кошалін,
– Матей Брила – парафія Кошалін,
– Юстина Косьор – парафія Кошалін,

ІІ. Діти І класу початкової школи :

І місце – Юліян Маєвський, парафія Кошалін,
ІІ місце – Анна Миньо, парафія Кошалін,
ІІІ місце – Богдан Прихожденко, парафія М`ястко,

Вирізнення:
– Ратайчак Ганна – парафія Кошалін,
– Шляхтич Анна – парафія Вроцлав,
– Миколай Головатий – парафія Кошалін,

ІІІ. Діти ІІ класу початкової школи :

І місце – Вікторія Фурман, парафія Лемборк,
ІІ місце – Юлія Валдох, парафія Лемборк,
ІІІ місце – Юлія Перегрим, парафія Лігниця

Вирізнення:
– Лена Когут, парафія Гданськ,
– Лена Криницька, парафія Кошалін,
– Мартин Косьор, парафія Кошалін
– Миколай Стависький, парафія Лігниця,

ІV. Діти ІІІ класу початкової школи :

І місце – Іван Буковський, парафія Лігниця,
ІІ місце – Марта Комар, парафія Вроцлав,
ІІІ місце – Ксеня Марцішак, парафія Старгард Щецінський

Вирізнення;
– Оксана Іваницька, парафія Ґданськ,
– Павло Колодій, парафія Щецін,
– Юлія Богун, парафія Ґданськ

V. Діти IV класу початкової школи :

І місце – Анна Буковська, парафія Лігниця,
II місце – Юлія Юрчишак, парафія Лігниця,
ІІІ місце – Наталія Сьвідзінська, парафія М`ястко,

Вирізнення;
– Катерина Родак, (Вонгродно) парафія Лігниця,
– Павло Керкош, парафія Кошалін,
– Камілія Копилець, парафія Лігниця,

VІ. Діти V класу початкової школи :

І місце – Миколай Мриглід, парафія Старгард Щецінський,
ІІ місце – Ольга Марцішак, парафія Старгард Щецінський,
ІІІ місце – Филип Андруник, парафія Вроцлав,

Вирізнення:
– Анна Дмитерко, парафія М`ястко,
– Анастасія Бунзило, парафія Шпротава,
– Симеон Даньчак, парафія Щецін,

VІІ. Діти VI класу початкової школи:

І місце – Павліна Прихожденко, парафія М`ястко,
ІІ місце – Павло Панкевич, (Домбіє) парафія Лігниця
ІІІ місце – Ольга Мадараш, парафія Лігниця,

Вирізнення:
– Аліція Лукасік, парафія Лігниця,
– Ольга Буковська, парафія Лігниця,
– Миколай Гавран, парафія Лігниця,

VIII. Гімназія: Учні класи І – ІІІ.

І місце – Олександр Спольник, парафія Лемборк,
ІІ місце – Анна Мриглід, парафія Старгард Щецінський,
ІІІ місце – Андрій Дмитерко, парафія М`ястко,

Вирізнення:
– Анна-Марія Бунзило, парафія Шпротава,
– Ольга Стефанів, парафія Гожів Влкп.
– Ярослав Родак, парафія Лігниця,

о. Аркадій Трохановський 

МАЛЮНКИ

Веб-сайт Вроцлавсько-Ґданської єпархії УГКЦ 

Назад

Розповісти