Про діяльність Катехитичної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії повідомлено на деканальних зборах

175

8 травня 2014 року Божого в приміщенні єпархіального управ-ління Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулися деканальні збори за участю Правлячого Архиєрея Преосвященного Вла-дики Василія (Івасюка), праців-ників єпархіального управління, отців-деканів та запроше-них священиків.

Однією з головних тем засідання стало проведення 9 жовтня поточного року в м. Коломия заключної сесії собору Коломийсько-Чернівецької єпархії, котра пройде в рамках проведення VI Сесії Патріаршого Собору УГКЦ на тему “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом” та відбудеться у вересні 2015 року у м. Івано-Франківську.

Заключна сесія собору Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією в Катедральному Соборі Преображення Христового о 9.00 год. Участь в єпархіальному соборі візьмуть, зокрема, Правлячий Архиєрей як голова собору, працівники єпархіального управління, священики і миряни з двадцяти деканатів єпархії. Канцлер єпархії, о. Олександр Селезінка, повідомив, що основними темами єпархіального собору стануть: катехитичне служіння на парафії, біблійні школи та мирянські організації при парафії, місійність, харитативна діяльність, участь молоді у парафіяльному житті Церкви, а також літургічний аспект “живої парафії”.

Також було вирішено, що єпархіальній сесії передуватиме V Форум молодіжних християнських організацій єпархії, котрий пройде у вересні.

Про діяльність Катехитичної комісії єпархії доповіла с. Клара Сидорик, СНДМ. Сестра повідомила про катехитичні заходи, котрі пройдуть в найближчому часі. Зокрема, 20 травня відбудеться одноденний семінар із проведення літніх пришкільних таборів “Християнські цінності”. 30-31 травня відбудеться семінар із проведення літніх катехитичних таборів “Плоди Святого Духа”. Семінари відбудуться у Львівській Духовній семінарії.

З 22 по 25 травня в реколекційному домі м. Надвірна відбудуться реколекції для катехитів. Також с. Клара закликала до проведення 1 червня на парафіях заходів присвячених до Дня захисту духовного світу дитини.

Директор Дяківсько-Катехитичного коледжу о. Захар Михасюта повідомив про набір абітурієнтів на 2014-2015 навчальний рік. Прийом документів проходитиме з 26 травня по 20 червня з 10.30 по 14.00 год. Вступні іспити відбудуться 21 серпня.

Також о. Захар розповів про організований курс для мирян під назвою “Вивчаємо Новий Завіт”, котрий буде проведений в рамках 10 суботніх зустрічей в м. Коломиї та м. Надвірна. Основні теми зустрічей – це: як творився Новий Завіт; суть Доброї Новини, яку приніс Христос; традиційне та сучасне пояснення багатьох важких для зрозуміння текстів Нового Завіту; історія первісної Церкви і життя перших християнських громад. Детальнішу інформацію про курси можна отримати в Коломийському Дяківсько-Катехитичному коледжі.

Веб-сайт Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти