Катехитична школа “Воскресіння” Івано-Франківської Архиєпархії здійснила прощу до Унівської Лаври

140

«Здавна наші діди-прадіди їхали хоча б один раз на рік на прощу, просили прощення у Бога за свої гріхи та вимолювали  для себе та своїх рідних особливих ласк. Тому і ми цей катехитичний навчальний рік починаємо з прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври (Львівська обл.)», – так почав о. Роман Влашин свою розмову під час поїздки до прочан, яких було чимало.

Адже, той, хто вже побував на прощах катехитичної школи «Воскресіння», знає, що о. Роман дуже любить дітей, живе серцем і душею у катехитичній школі і намагається дітям в особливо цікавий та прийнятний для юних сердець спосіб донести любов Бога на нас, людей. Тому й не дивно, що проща була насиченою та цікавою. У програмі була не тільки Свята Літургія, де під час неї прийняли Ісуса до свого серця усі присутні, відбувалися спільні розмови – роздуми дітей, священика та катехитів, де кожна дитина була вислухана і почута, та похід на Чернечу гору. Більше того, щоб діти могли із запалом віддати свою невичерпну енергію Богу, дорослі під керівництвом священика та катехітів разом із дітьми взяли участь у цілком феєричній прославі Ісуса і Марії у вигляді гри і танцю.

Та найбільше, що заворожило певно кожне любляче Бога серце – це п’ятихвилинний приклад о. Романа  цілковитого мовчання. Вмить на прохання духовного наставника настала тиша і святість відчувалася всюди. Від найменшого до найстаршого прочанина. Відкинувши проблеми, тривоги і дитячу грайливість, усі слухати, що хоче сказати Бог у цю мить кожному з нас.

Джерело: Ірина Домбровська

 

Розповісти