«Богослов’я св. Апостола Павла на основі його листів» та «Богослов’я св. Апостола Павла. БОЖИЙ ЗАДУМ» – о. д-р Євген Станішевський (ВІДЕО)

975

Пропонуємо вашій увазі відеозапис біблійних семінарів, які проводив о. д-р Євген Станішевський на тему: «Богослов’я св. Апостола Павла на основі його листів» та «Богослов’я св. Апостола Павла. БОЖИЙ ЗАДУМ».

Відеозапис здійснено Католицьким Оглядачем.

Довідка про о. Євгена Станішевського

Народився 5 січня 1967 року у м. Львові. У 1974-1984 роках навчався у Мурованській восьмирічній та Ямпільській середній школах Пустомитівського району. У 1984-1991 роках отримав вищу світську освіту у Львівському державному (тепер – національний) університеті імені Івана Франка. Семінарійну освіту та формацію здобував у 1991-1992 роках у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа та у 1992-1997 роках у Колегії Святого Йосафата в Римі. Після цього у 1998-2002 роках відбуває вищі богословські студії в Папському Григоріянському Університеті, які завершує здобуттям ліценціату з біблійного богослов’я.

Священиче рукоположення прийняв 20 травня 2004 року у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова з рук владики Ігоря Возьняка, тодішнього єпископа-помічника Львівської архиєпархії. У цьому ж храмі в душпастирює протягом наступного року, а відтак – призначений духівником у Львівську Духовну Семінарію Святого Духа. З 2000 року викладає у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа та в Українському Католицькому Університеті такі навчальні курси, як «Синоптичні Євангелія та Діяння Апостолів» і «Павлівський корпус та Соборні послання» (Джерело: www.lds.lviv.ua)

Пропонуємо до ці відеозаписи для онлайн-перегляду нижче

«Богослов’я св. Апостола Павла на основі його листів»

 

 «Богослов’я св. Апостола Павла. БОЖИЙ ЗАДУМ»

Назад

Розповісти