П’ять років катехитичній школі в с. Прилбичі Львівської Архиєпархії (Відео)

100

Цього року виповнюється п’ять років з часу, коли в греко-католицькій парафії с. Прилбичі, що на Львівщині, декретом Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, була офіційно заснована катехитична школа імені Слуги Божого Митрополита Андрея та Блаженного Климентія Шептицьких.

Святкування цього ювілею мало свою особливість. Упродовж п’яти років катехитичні заняття провадились у приміщенні загальноосвітньої школи с. Прилбич. Проте вже цього року катехитичні зустрічі розпочнуться у нових катехитичних класах. Саме благословення цих класів і було особливістю цього свята та добрим подарунком усій парафіяльній спільноті.

Гостем  свята був голова Катехитичної комісії Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павло Цвьок. Саме він очолив Божественну Літургію 22 вересня 2013 р. Б., і звернувся до вірних на тему недільного уривку з Євангелія із закликом дбати про “домашні виноградники” – свої сім’ї, щоб пильнувати про їхній розвиток і, найважливіше, щоб не виганяти Христа поза межі своїх “сімей-виноградників”.

Відтак усі, спільно з о. Павлом Цвьоком та парохом о. Андрієм Стадницьким, помолилися Чин благословення катехитичних класів у частково відреставрованому приміщенні парафіяльного будинку та стали учасниками культурно-мистецького дійства, яке підготували учні катехитичної школи. На завершення усі мали змогу почастуватися солодощами, які спекли місцеві господині.

Пропонуємо вашій увазі фільм, приурочений ювілею Катехитичної школи в Прилбичах.

Джерело: Офіційний сайт Львівської Архиєпархії


Розповісти