Весняний Кубок з настільного тенісу для парафіяльних команд Стрийської єпархії (ФОТО)

77

25 березня 2014 року у с. Кавське Стрийської єпархії відбулися традиційні відкриті змагання з настільного тенісу для парафіяльних команд – Весняний Кубок «Галичина Захід» парафії Преподобної Параскеви с. Кавське Стрийської єпархії. Це вже треті змагання, у яких беруть участь діти та молодь шкільного віку, які представляють парафії у Стрийській єпархії.

Організатори цих змагань стикнулися із рекордною кількістюучасників – майже 30 учасників із 4 парафій: парафії с. Кавське, парафії  Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, парафії храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Гірське Миколаївського району та парафії Різдва Богородиці с. Ходовичі УАПЦ. Таким чином змагання мали екуменічний вимір.

Після спільної молитви перед початком змагань о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії, поблагословив всіх присутніх. Після жеребкування, на чотирьох тенісних столах почали свої виступи хлопці молодшої вікової групи, а саме 4-их і 7-их класів. Перше місце та особистий кубок здобув Козар Юрій, представник с. Кавське. Друге місце виборов представник с. Ходовичі. І третє місце також виборов представник с. Кавська.

Далі змагалися дівчата. Тут також перемогла представниця с. Кавська – Улич Христина. Їй дістався особистий кубок та золота медаль. Срібло виборола представниця с. Ходовичі, а бронза дісталася представниці команди-господаря. Найдовше тривали змагання серед хлопців старшої вікової групи, учнів 8-их і 11-их класів. У дуже запеклій боротьбі золото та кубок виборов Володимир Остапович, що представляв с. Кавське. Друге та третє місця вибороли гості, срібна медаль поїхала до м. Стрия, а бронзу повезли до с. Гірське.

На завершення турніру відбулися парні змагання. Кожна парафія виставила по дві пари із числа найсильніших своїх учасників. І знову тут тріумфували представники парафіяльної секції з настільного тенісу с. Кавська – Дмитро Улич та Юрій Козар. Друге місце дісталося парі з Гірського, а третіми були стрияни.