Тренінг для молоді Добрянського деканату Стрийської єпархії

157

15 березня 2014 року, з ініціативи Комісії у справах молоді Стрийської єпархії УГКЦ, у с. Добряни Стрийського району відбувся тренінг для молоді із кількох парафій Добрянського деканату. Організатори ставили перед собою мету ознайомитися із молодіжними спільнотами деканату та пожвавити діяльність молоді по їхніх парафіях.

Після короткого знайомства, слово мав о. Олександр Ройко, Голова Комісії, який окреслив мету та цілі цього заходу. Відтак п. Мар’яна Лужецька, референт Молодіжної Комісії розповіла присутнім про те, яким чином ставити перед собою цілі та їх досягати. На прикладі коткометражного мультфільму про значення життя у спільноті, п. Мар’яна намагалася донести важливість кожного у середовищі молодіжної спільноти чи організації.

Далі, п. Марія Осташ – волонтер, що допомагає молодіжній комісії проводити тренінги, зорганізувала жваве обговорення того, яким чином можна ініціювати у себе на парафії різноманітні заходи. Насамкінець, о. декан Іван Говгера, протопресвітер Добрянського деканату звернувся до молоді з пропозицією взаємного відвідування у Добрянському деканаті, щоб молоді люди, які належать до тих чи інших спільнот на парафіях, збагачували іншу молодь деканату своїми знаннями та досвідом та запалювали їх своєю живою вірою.

Результатом зустрічі стала пропозиція о. Олега Кобеля, відповідального за молодь у Добрянському деканаті, створити віртуальну спільноту в одній із соціальних мереж, яка б охоплювала активну молодь Добрянського деканату. Це дасть змогу швидкого інформуваня про різноманітні парафіяльні заходи та координувати спільну діяльність. Перші спільні заходи стосуватимуться екологічної Великопосної ініціативи та спільна вело-подорож молоді з парафій Добрянського деканату у травні 2014 року до старовинного храму в с. Добрівляни, яка є пам’яткою сакральної архітектури зальнодержавного значення.

о. Олег Кобель,
прес-секретар Добрянського деканату

 

Веб-сайт Стрийської Єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти