Молодь із катехитичної школи с. Котиківка Коломийсько-Чернівецької єпархії вшанувала українських новомучеників

235

“Хто нас відлучить від Христової любові?” (Рим.8, 35-37).

У неділю, 9 березня 2014 року Божого, в храмі Василія Великого в с. Котиківка Городенківського деканату Коломийсько-Чернівецької єпархії молодь парохії підготувала духовний концерт, який присвятили пам’яті мучеників українського народу.

За допомогою ілюстрованих слайдів були прочитані біографії 28 мучеників Української Греко-Католицької Церкви, беатифікованих блаженним Папою Іваном Павлом ІІ у Львові 27 червня 2001 р. Місцева молодь, яка належить до катехитичної школи, підготувала даний захід для всіх парохіян. Опісля недільної Божественної Літургії всі прихожани мали можливість прослухати таке вшанування новомучеників.

Вихованці катехитичної школи також читали вірші та виконували духовні пісні, які тематично підкреслювали значення збереження віри у складних обставинах життя. Духовний захід провели з ініціативи адміністратора храму о. Василя Гавриша та під керівництвом катехита п. Уляни Півцьо.

Святіший Отець Іван-Павло II у одному зі своїх Апостольських листів пише: “Домігшись свободи, ми не можемо забувати переслідувань і мучеництва… Невід’ємною частиною цієї нашої релігійної пам’яті є обов’язок пригадувати собі значення мучеництва, вказуючи на пошанування всіх конкретних свідків віри…”.

Учасників дійства привітала голова Катехитичної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії сестра Клара Сидорик.

Веб-сайт Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти