Учнівська конференція «Роль святих і блаженних мучеників Української Церкви у становленні та зміцненні віри народу» у Стрию

104

28 січня 2014 року, в приміщенні Будинку вчителя м. Стрия відбу-лася учнівська конференція «Роль святих і блаженних муче-ників Української Церкви у становленні та зміцненні віри народу». У конференції взяли участь старшокласники стрийсь-ких загальноосвітніх шкіл, які під керівництвом вчителів христи-янської етики підготували доповіді про святих українського народу.

Розпочалася конференція молитвою, яку провів о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії, який також звернувся до присутніх з привітальним словом.

«Священномученик Омелян Ковч – взірець священства», – такою була перша доповідь, яку представили учні ЗСШ №6. Про Митрополита Андрея Шептицького розповідали учні гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького. Далі були наступні доповіді:

«Патріарх віри – Йосиф Сліпий» (ЗСШ №3),

«Священномученик Йосафат» (ЗСШ №5),

«Блаженна Тарсикія – мучениця за віру» (ЗСШ№1),

«Святі благовірні князі-страстотерпці Борис і Гліб,

«Святі рівноапостольні Володимир і Ольга» (ЗСШ№7),

«Отець Петро Вергун» (ЗСШ №9).

На закінчення конференції виступила с. Людмила Панасюк, СНДМ, голова Комісії виховання і освіти Стрийської єпархії, яка подякувала всім учасникам за сумлінну працю і цікаве представлення зібраних матеріалів про українських подвижників віри, які жили в різний час, але всіх їх об’єднувала любов до Бога і до людей, і які у молитві черпали силу, щоб залишитися вірними Богові та цілим своїм життям сповнити Його святу волю.

Повідомила с. Людмила Панасюк, СНМД

Веб-сайт Стрийської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти