Відбудеться конференція в м. Парма (США) “Учасники Божої природи: Життя у Христі і Церкві”

661

Сестри Чину св. Василія Великого організовують другий семінар на основі Катехизму УГКЦ “Христос – Наша Пасха” на тему: “Учасники Божої природи: Життя у Христі і Церкві”, який має відбутися 25 січня 2014 року Божого в м. Парма (США) в катедральному храмі св. Йосафата, про що повідомляється на офіційному веб-сайті Української Католицької Єпархії св. Йосафата у Пармі (США).

Семінар проведе доктор Роберт Марко (Dr. Robert Marko), професор і завідувач кафедри коледжу св. Томи з Аквіну в Гранд-Рапідс штаті Мічиган (США). Він також за запрошенням був професором в Інституті Митрополита Андрея Шептицького Університету св. Павла в Оттаві (Канада). Доктор Марко гаряче відстоює глибше розуміння Східних Католицьких Церков.

Центральною ідеєю нашого Катехизму “Христос – Наша Пасха” є джерело нашої християнської віри – воскреслий Христос. У літургійній мові нашої Церкви ми беремо участь у Пасці Христовій, а, отже, – у новому житті у Христі. Це нове життя зростає і визріває через духовний розвиток і моральне зусилля. Катехизм налічує три частини: Віра Церкви, Літургійне і сакраментальне життя Церкви (Молитва Церкви) і духовно-моральні аспекти Церкви (Життя Церкви).

На цій другій конференції “Христос – Наша Пасха” розглядатиметься як ми повинні жити життям у Христі.

Участь у конференції безкоштовна, але хто бажає, то може скласти пожертву. Під час проведення дійства всі зможуть попити чаю, кави та води. За детальнішою інформацією звертайтеся до с. Анни Ляшок на електронну пошту srannl@aol.com або за телефоном +1  412 260 1607.

Веб-сайт Української Католицької єпархії св. Йосафата в Пармі (США)

Назад

Розповісти