Владика Петро Стасюк відвідав табір СУМ в Австралії і представив Стратегію УГКЦ 2020 (ФОТО)

408

Спілка Української Молоді (СУМ) провела свій національний табір поблизу річки Коло (Colo) у штаті  Новий Південний Уельс (Австра-лія) з 26 грудня 2013 року до 3 січня 2014 року. Петро Дума, лідер СУМ по всьому світі, був керівником табору. Приблизно 70 молодих людей і їхні батьки взяли участь у щорічному таборі, темою якого була “Пам’ятай свою спадщину”.

На відкритті табору були присутні о. Олег Стефанишин та о. Симон Ckuj. Владика Петро Стасюк, Єпарх для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії (Голова Патріаршої катехитичної комісії), провів у таборі три дні, прибувши до табору в п’ятницю 27 грудня разом з о. Симоном. А в неділю 29 грудня владика Петро очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Духовество провело кілька обговорень із учасниками табору різних вікових категорій. Головними темами дискусій виступали: майбутній візит Патріарха Святослава до Австралії та програма оновлення парафії “Стратегія УГКЦ 2020”.

“Стратегія УГКЦ 2020” містить 8-річний план відновлення наших парафій. Владика Петро підкреслив, що мова йде про “будуючу спільноту”. Для кожної парафії буде запропоновано провести місцевий собор, пізніше відбуватиметься єпархіальний собор, а у 2015 році відбуватиметься Патріарший Собор в Івано-Франківську. Стратегія УГКЦ 2020 включатиме всіх українців.

На таборі панувала здорова атмосфера, там були: плавання, ігри, музика, навчання і, звичайно, смачна їжа. Цей табір, подібно як і всі табори, був чудовою можливістю зміцнити сім’ю та суспільне життя.

Переклав з англійської диякон Іван Мисів

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Єпархії для українців-католиків
в Австралії, Новій Зеландії та Океанії

Назад

Розповісти