Святий Миколай не забув про українських дітей в Австралії (ФОТО)

477

Святий Миколай знову прийшов в цьому році. Він щороку при-ходить до всіх дітей української спільноти в Австралії. В неділю 15 грудня 2013 року Божого він прийшов до катедрального храму в Мельбурні. Він прийшов з низкою своїх ангелів, тому що він чув, що тут був великий збір дітей на парафії. Він прийшов з великою кількістю подарунків.

Діти на сцені перед своїми батьками, бабусями, дідусями та гостями. Сестра Лукія (ЧСВВ) організувала передріздвяне святкування. Діти вирішили, що вони хочуть побачити св. Миколая, а тому заспівали українською мовою пісню “Ой хто, хто Миколая любить”. На великий подив св. Миколай увійшов до храму через двері під час гучних і радісних привітань.

Так як він завжди робить, св. Миколай говорив до дітей і запитував їх про їхню поведінку. Він лише чув гарні новини – усі були дуже хорошими, тому св. Миколай обіцяв подарунки для усіх. Потім він звернувся до дорослих і запитав, яка у них була поведінка. На жаль, на відміну від дітей, святий отримав неоднозначну відповідь. Очевидно, дехто із дорослих не завжди добре поводився.

Але св. Миколай, який любить усіх людей, незалежно від їхніх вчинків, нагородив кожного хоча б маленьким подарунком. Всі були щасливі, але оскільки він повинен відвідати інших дітей в іншому місці, св. Миколай мав залишити їх. Всі у залі спонтанно спалахнули співом пісні, які діти співали раніше: “Ой хто, хто любить Миколая”. Це означало, що усі люблять святого Миколая!

Переклав з англійської д-н Іван Мисів

ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Єпархії св. апп. Петра і Павла
для українців католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії

Назад

 

Розповісти