Відкриття катехитичної школи у с. Суховоля Городоцького деканату Стрийської Єпархії (ФОТО)

132

У неділю, 17 листопада 2013 року, з ініціативи о. Ігоря Головчака, у парафії святого апостола Івана Богослова с. Суховоля Городоцького деканату Стрийської Єпархії, відбулося урочисте відкриття катехитичної школи імені Андрея Шептицького.

Урочистість розпочалася Божественною Літургією, в часі котрої о. Василь Гопей, відповідальний за катехитичне служіння в деканаті, наголосив на необхідності створити належний «грунт в серцях дітей та дорослих, аби зерно Слова Божого могло проростати й давати плід». І що саме на катехитичну школу покладене завдання готувати серця вірних, навчати, щоб віра ставала глибшою й міцною. Опісля адміністратор парафії о. Ігор Головчак провів перші загальні батьківські збори, представивши завдання та програму школи.

У школі навчатимуться діти від 4 до 16 років, які будуть розділені на 5 вікових груп. Заняття відбуватимуться щосуботи, у першій половині дня, в приміщенні парафіяльного будинку. Також щосуботи вже впродовж 2 -х років відбувається катехизація дорослих. Окрім обов’язкового вивчення катехизму, діти матимуть змогу вдосконалювати свої знання з іноземних мов (англійської та німецької) та відвідувати заняття з образотворчого мистецтва.

Повідомила Оксана Давид

Офіційний веб-сайт Стрийської Єпархії

Назад

Розповісти