Лист Голови Патріаршої катехитичної комісії Владики Петра (Стасюка) до Голів єпархіальних та екзархальних Катехитичних комісії УГКЦ

425

Львів, 12 листопада 2013 р.

Вих. № 13/036

До Голів єпархіальних та екзархальних
Катехитичних комісій УГКЦ

Слава Ісусу Христу!

Дорогі співпрацівники у Божому винограднику!

Патріарша Катехитична Комісія вже впродовж кількох років працює над важливим завданням від Синоду єпископів УГКЦ – створенням та написанням програми катехуменату для дорослих. Цього року програма була офіційно затверджена Синодом. Зараз триває праця над написанням першої частини підручників з катехуменату, яка закінчиться влітку 2014 року Божого.

На серпень 2014 року Патріаршою Катехитичною Комісією заплановано провести Всецерковну конференцію з представлення першої частини програми катехуменату УГКЦ та її підручників. Під час цієї конференції також відбудеться обговорення другої частини програми катехуменату – Містагогії.

Дуже важливо, щоб у такій визначній події в історії нашої Церкви прийняли участь всі, відповідальні за катехитичні справи в УГКЦ. У зв’язку з цим, хочу запропонувати дві можливих дати проведення цієї конференції – 25-27 серпня 2014 року або 29-31 серпня 2014 року. Ці дати пов’язані з проведенням Синоду єпископів УГКЦ, який відбудеться в Україні на початку вересня 2014 року. Ласкаво прошу Вас визначитися, яка з цих дат для Вас буде найбільш сприятливою і повідомити результат електронною поштою на скриньку Патріаршої Катехитичної Комісії – pcc.ugcc@gmail.com до 10 грудня 2013 року включно.

Користаючись нагодою, також хочу повідомити про те, що офіційний сайт Патріаршої Катехитичної Комісії зараз активно діє та регулярно поповнюється новими матеріалами та цікавими новинами. Його назва – pcc.ugcc.org.ua. Ласкаво просимо Вас користатися з його матеріалів та повідомляти про події, які
стосуються катехитичного життя і служіння у Ваших єпархіях, щоб ми могли розмістити ці матеріали на нашій сторінці.

4-9 червня 2014 року у Львові відбудеться Європейський Катехитичний Конгрес, присвячений темі «Навернення. Процес навернення і духовний супровід людини, яка навертається». Цей конгрес є особливо важливим для усіх відповідальних за катехитичні питання у Європі. Про деталі цього конгресу та
організаційні питання ми повідомимо пізніше.

Хочу також звернути Вашу увагу, що впродовж 2014 року будуть відбуватися єпархіальні собори в рамках Стратегії УГКЦ 2020 «Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом». На цих соборах велика увага буде присвячена і катехитичним питанням, тому закликаю всіх голів катехитичних комісій бути особливо уважними і чуйними до таких питань.

Щиро дякую за Вашу увагу та сподіваюся на Вашу участь у цій важливій для катехитичної справи зустрічі.

Благословення Господнє на Вас!

+ ПЕТРО (Стасюк)
Голова Патріаршої катехитичної комісії

Лист Голови Патріаршої катехитичної комісії Владики Петра (Стасюка) до Голів єпархіальних та екзархальних Катехитичних комісії УГКЦ (PDF)

Назад

Розповісти