XIV Архиєпархіяльний Огляд Релігійної Творчості у Польщі (ФОТО)

94

В суботу 16 листопада 2013 року Божого в Гурово Ілавецькій Парафії у Польщі відбувся черговий Огляд Релігійної творчості п.з.: «Ви сіль землі… місійний дух у Церкві». Огляд відбувся в Комплексі шкіл з українською мовою навчання, почався о 10:00 спільною молитвою, яку супроводжував головний організатор о. митрат Іван Лайкіш.

На Огляді присутні були почесні гості: о. синкел Дмитро Гарасим ЧСВВ, о. Петро Кушка ЧСВВ, директор архиєпархіяльного Карітас о. Іван Галушка, Протоігумеиія Сестер Васильянок с. Магдалина Шевчик, директор школи Марія Ольга Сич, віце-директор Олександра Латанишин, сестри монахині, катехити і вчителі.

В тому році з трьох північних деканатів приїхало до Гурова більше 200 дітей, разом з 50 опікунами і батьками, щоби представити свої театральні програми. Було 11 груп з шкіл початкових, гімназії і ліцею. Діти прибули із: Ельблонга, Бань Мазурських, Бартошиць, Варшави, Пасленка, Годкова, Лелькова, Гіжицька, Ольштина і Гурова Ілавецького.

Зразу після приїзду кожен з учасників отримав сухий пайок і напиток.

На Огляді панувала дуже позитивна атмосфера, що видно було на обличчях розбавлених малих дітей, які займали місця в перших рядах на залі. Огляд в тому році тішився високим рівнем виступів, пісні і музика були дуже влучно підібрані для програм. Виступ учнів початкової школи – парафіян Гурова Ілавецького особливо сподобався публіці. Видно було спонтанність і невимушену активність учнів-артистів, їхнє вдоволення і сатисфакцію з участі в представленнях. Гурово-Ілавецькі ліцеалісти були останньою групою, яка виступала. Представили вони дуже вимовну і символічну пантоміму, стисло пов’язану з темою огляду.

Опісля презентацій всі групи одержали грамоти, а кожен учасник подарунки. На закінчення всі учасники отримали безкоштовно смачний обід.

Дуже дякуємо всім які доклали своє зусилля до того ж заходу, особливо: о. митратові Іванові Лайкішу, дирекції Комплексу шкіл з українською мовою навчання, пану Мирону Мацьопі (наголоснення), пану Богданові Тхіру (фотографії), працівникам школи, батькам, опікунам, парафіянам, учням і всім тим, без винятку, які внесли свій вклад і зусилля у підготування Огляду.

 ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Вроцлавсько-Гданської Єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти