Українська Католицька школа Св. Миколая в Пассейку, штат Нью-Джерсі (США) – ЖИТТЯ ЯК, ОДНА РОДИНА…

578

Текст написаний Батьківським Комітетом школи св. Миколая в Пассейку, Нью-Джерсі (США).

Католицька школа при Церкві св. Миколая в Пассейку є для нас у чужині запорукою збереження української Церкви, української мови, традиції та українського народу.

Впродовж існування нашої школи наші діти здобувають всестороннє знання та закріплюють любов до Бога, рідної мови та рідного народу.

Бажанням було б, щоб наша школа в такому напрямі розвивалась й в майбутньому. В цьому напрямі група Батьківського Комітету нашої школи вже девять років організує благодійний вечір «Beefsteak/Tricky Tray» в Brownstone в Патерсоні (штат Нью Джерсі в США). Цього року цей вечір відбувся 10-го жовтня 2013 року. Комітет складався із наступних родичів нашої школи: Джоді Зєльонка, Леся Стець-Пелтишин, Галина Баня та Сузанна Скала.

На запрошення Батьківського Комітету про підтримку і допомогу нашій школі на цей вечір прибуло 400 осіб. В тому числі прибули родичі, які пожертвували свій час, свою працю та багато дарунків на виграшку. Поклали вони багато зусиль, щоб вечір  пройшов гармонійно та успішно. Серед присутніх були парафіяни нашої церкви, гості, представники міського уряду, та багато тих, яким школа є небайдужою. На особливу увагу заслуговують чужинці, яких було багато серед присутніх, а які у різних формах жертвенності надали велику фінансову допомогу нашій школі. Одночасно вірю, що вони краще ознайомились з нашою українсько-католицькою Церквою і шкільною родиною.

Велике число присутніх брало активну участь у виграшках. Вечір проходив весело, успішно та напружено в очікуванні щасливого номера виграшу. Тут також працювали віддані шкільні діти , які радісно доставляли виграні призи щасливцям. Великим успіхом закінчився цей вечір. До цього успіху причинилася велика кількість присутніх, та дружня співпраця Церкви, громади і батьківського комітету.

Батьківський комітет нашої школи складає щиру подяку о. Андрію, сестрі Ілліані, організаційному комітету, батькам, парафіянам, гостям та всім , хто спричинилися до успішного проведення чудового вечора.

Офіційне друковане видання “ШЛЯХ” Філадельвійської Архиєпархії Української Католицької Церкви від 3 листопада 2013 року.

Назад

Розповісти