Українська Католицька Школа Успення Пресвятої Діви Марії в Perth Amboy (штат Нью Джерсі у США) відсвяткувала 50-річчя (ФОТО)

479

Українська Католицька Школа Успення Пресвятої Діви Марії в Perth Amboy (штат Нью Джерсі у США) святкувала своє 50-річчя в суботу, 12-го жовтня 2013 року. Студенти, парафіяни, викладачі, працівники та випускники зібралися о 16:30 на Літургію, яку служили Архиєпископ і Митрополит Стефан (Сорока) з Філадельфійської Української Католицької Архиєпархії, єпископ Пол Бутковскі з Римо-Католицької Єпархії Metuchen, Архиєпископ-емерит Стефан (Сулик), колишній парох о. Роман Дубицький, о. Павло Дж. Макар, і теперішній парох та адміністратор школи о. Іван Турик.

Після завершення Божественної Літургії усі зібралися в залі для святкування “дня народження” школи. “Старші” та молоді танцюристи розважали гостей. Спогадами поділився директор школи пан Michael Szpyhulsky, випускник пані Glenys Biloholowski і вихователь школи сестра Yosaphata Litvenczuk. Після закінчення святкового обіду та розваг, святкування продовжувалося з друзями, пригадуючи старі часи.

Українська Католицька школа Успення Пресвятої Діви Марії були заснована в 1963 році. Ця школа добре себе зарекомендувала у передаванні високої якісної католицької освіти в місті Perth Amboy (штат Нью Джерсі в США). Школа цілком акредитована Комісією з Початкових Шкіл AdvancED. Вона створює безпечне христоцентричне середовище для різних верств населення, починаючи від дітей з дитячого садочку (4 років) до студентів. Тут пропонується для всіх незалежно від раси, національності та віросповідання отримати всеосяжний досвід навчання, поєднуючи християнські цінності християнської віри.

Офіційний веб-сайт Української Католицької школи Успення Пресвятої Діви Марії: http://www.assumptioncatholicschool.net/ 

Офіційне друковане видання “ШЛЯХ” Філадельвійської Архиєпархії Української Католицької Церкви від 3 листопада 2013 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Назад

Розповісти