Фільм “Павло з Тарсу до Світу” та трейлер до нього (ВІДЕО)

160

Пропонуємо вашій увазі коротку інформацію про документальний фільм “Павло з Тарсу до Світу” та трейлер до нього. Фільм складається із 7-ми серій.

Це історія апостола Павла описана на сторінках Діянь Апостолів і його листів. Подорожуючи місцями місійної діяльності Апостола народів, глядач відкриє для себе повноту його життя та думок. Фільм дає нам можливість зустрітися з ним сьогодні, віднайти духовне багатство і стати спільником подорожей для поширення Євангелії.

Також до відеодиску у комплект входить маленька книжечка “Путівник для ознайомлення, обговорення та роздумів над фільмом “Павло: від Тарсу до світу”.

Фільм озвучений українською мовою, виданий з усіма правами Патріаршою катехитичною комісією УГКЦ та мультимедійною студією “Свічадо”. Загальна тривалість фільму становить 210 хв. До комплекту входить 2 DVD диски.

Детальніша інформація про фільм, путівник-книжечку та де це можна придбати розміщена на сторінці “ПАВЛО З ТАРСУ ДО СВІТУ” (сторінка розташована у медіаматеріалах веб-сайту).

Нижче пропонуємо переглянути трейлер до фільму “Павло з Тарсу до Світу” створений із коротких фрагментів загальною тривалістю 5 хв 57 с.

Назад

Розповісти