19 листопада в Храмі Пресвятої Родини у Вінніпегу (Канада) відбудеться зустріч на тему “Жити добре, щоб могти померти добре”

665

У вівторок 19 листопада 2013 року Божого за ініціативи Катехитичної комісії Української Католицької Архиєпархії у Вінніпегу відбудеться презентація “Жити добре, щоб могти померти добре”, яку проведе Тім Фраймає (Tim Frymire).

В часі розмови будуть розглядатися те, як певні духовні практики допомагають нам не лише більш повніше досвідчувати  своє життя, але як вони також готують нас до кращої зустрічі лице в лице із нашою смертю та смертю тих, про кого ми піклуємося.

Якщо Святий Іриней був правий, що слава Божа – це повністю жива людина, тому ми повинні відповідати на поклик Бога, щоб жити з пам’яттю про кінець нашого життя. Хоч деколи ця тема може вважатися болючою і сумною, проте презентатор є сповнений добрим гумором і духовністю, що допоможе зробити її цікавою та багатообіцяючою.

Запис для участі відбувається через Катехитичну комісію Архиєпархії у Вінніпегу за тел. +1 204-338-7801 або електронною поштою religioused@archeparchy.ca.

Презентація відбудеться о 19 год в храмі Пресвятої Родини у Вінніпегу (1001 Grant Ave, Winnipeg)

Катехитична комісії Архиєпархії у Вінніпегу

Назад

Розповісти