У Стрийській Єпархії проходитиме християнська інтелектуальна гра “Брейн-ринг”

131

У Стрийській Єпархії незабаром проходитиме християнська інтелектуальна християнська гра “Брейн-ринг”, яка присвячується Року Віри. Головною метою цієї акціє є зацікавити дітей і молодь єпархії до поглибленого вивчення основ християнської віри та впровадження їх у своє повсякденне життя. До участі у грі запрошуються діти віком від 10 до 17 років, які відповідно будуть змагатися у двох окремих вікових групах: І група – 10-13 років, ІІ група – 14-17 років.

Брей-ринг проводитиметься по рінях, а саме: спочатку парафіяльний, потім деканальний, який має відбутися до 2 листопада цього року, і найвищий – єпархіальний відбуватиметься 9 листопада 2013 р. Б. Ініціатором гри “Брейн-ринг” виступає Катехитична комісія Стрийської Єпархії. Положення про гру, умови участі, порядок і правила гри тощо подано нижче.

Положення про християнську інтелектуальну гру «Брейн-ринг» присвяченій Року Віри

Мета: Зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення основ християнської віри та впровадження їх у повсякденне життя через залучення до гри – змагань.

Завдання: 
– вдосконалення знань учасників;
– надати стимул для творчого та духовного розвитку молодому поколінню.

Учасники гри є діти та молодь віком від 10 до 17 років сформовані у дві категорії:

І категорія – 10 – 13 років
ІІ категорія – 14 – 17 років

Гра проводиться на рівнях: 

– парафіяльний – довільна дата;
– деканальний – до 2 листопада 2013 року;
– єпархіальний – 9 листопада 2013 року.

Умови конкурсу 

У певній парафії формується команда із 6 осіб (учнів парафіяльної катехитичної школи), яка приймає участь у деканальному рівні гри. Команда має свою власну назву і капітана команди.

Під керівництвом отця Голови деканального катехитичного осередку, у визначений день відбувається деканальний рівень гри.

Команди – переможці деканального рівня приймають участь у змаганнях єпархіального рівня, яке відбудеться 9 листопада 2013 року у приміщенні Стрийського районного Будинку культури, м. Стрий

Організація гри 

1. У «Брейн – рингу» одночасно грають дві команди у кожній з яких 6 гравців.
2. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання подається команда «Час». Після звукового або світлового сигналу, команда може натиснути на кнопку або іншим способом повідомити про бажання відповісти на запитання, як це було обумовлено раніше. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується «фальстарт» (заборона відповіді) і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.
Якщо обидві граючі команди натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою.
3. За правильну відповідь команда отримує один бал.
4. Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
5. Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
6. Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.
7. Бій проводиться до того моменту, коли одна з команд відповість на 5 запитань.
8. На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина.
9. По закінченню 1 туру команда-переможець грає з командою – переможцем. Виграє та команда, яка дійде до фіналу.

Також варто створити колегію із трьох суддів для того, щоб ведучий гри мав можливість звертатися до них під час вирішення спірних питань.

Для участі на Всеукраїнському рівні Голова єпархіальної Катехитичної Комісії подає заявку на адресу Катехитичної комісії КГВА УГКЦ де вказано прізвище, ім’я кожного учасника команди до 4 листопада 2013 року.

Питання в часі гри будуть сформовані на основі біблійних текстів «Бог говорить до своїх дітей» видавництво «Свічадо» 2011р.

У випадку додаткових запитань чи потреби роз’яснень звертатися в Катехитичну комісію Стрийської єпархії УГКЦ, або писати на електронну пошту stryicomm@bigmir.net 

Офіційний веб-сайт Стрийської Єпархії 

Назад

Розповісти