Діти з катехитичної школи смт. Отинії отримали благословення від Єпископа [Коломийсько-Чернівецька Єпархія] (ФОТО)

178

26 жовтня 2013 року Божого молодша і старша групи дітей катехитичної школи церкви Різдва Пресвятої Богородиці смт. Отинії, що розташоване в Коломийському районі Івано-Франківської області (Коло-мийсько-Чернівецька Єпархія) разом з о. мітратом Василем Мельничуком, своїм парохом, зробили екскурсійний виїзд до Коломиї.

Найперше діти відвідали єпархіальне управління Коломийсько-Чернівецької єпархії. Тут гості мали можливість побачити частину ікон з колекції світлої пам’яті владики Миколая Сімкайла. Отець Василь, який виконує також уряд протосинкела єпархії, ознайомив дітей із діяльністю єпархіального управління.

Юних гостей зустрів і поблагословив Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк). Діти разом з Архієреєм помолилися за батьків, вчителів і за Україну в єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці.

Єпископ розповів дітям про віру в Господа і наголосив на тому, що слід остерігатися гріха, яким би “солодким” він для нас не був. У дарунок для Єпископа діти виконали пісню “Хто сотворив…”. Нам пам’ятку про візит діти отримали образочки.

Опісля діти відвідали головну святиню Коломийсько-Чернівецької єпархії – катедральний собор Преображення Христового, де молилися перед мощами Святих. Біля храму разом із о. Василем діти помолилися на могилах світлої пам’яті владик Павла (Василика) та Миколая (Сімкайла).

Під час візиту діти побували у музеї “Гуцульщини та Покуття” ім. о. Й. Кобринського, де ознайомилися з історією життя своїх предків.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Коломийсько-Чернівецької Єпархії

Назад

Розповісти