Правила для катехитів Андрея Шептицького

702
Митрополит Андрей Щеептицький у колі дітей
Митрополит Андрей Щеептицький у колі дітей

«Катехит повинен поєднувати велику доброту і привітність до учнів з великою справедливістю і рішучістю в речах великої ваги». (Правила для катехитів, п.6)

Катехитичному служінню та християнському вихованню присвячено чи не найбільше пастирських послань митрополита Андрея Шептицького.

Катехитичне служіння
Катехитичне служіння

Адже катехизацію митрополит Андрей бачив як дорогу постійного введення в таїнство Церкви, яка розпочинається ще у малому віці, і триває аж до старості.

І на цій дорозі митрополит Андрей особливо акцентував на важливості особи катехита, його духовного життя, особистого прикладу праведності, поглиблення розуміння правд віри і науки Церкви.

Заохочуємо усіх катехитів ознайомлюватися з катехитичними посланнями Митрополита. Вивчати і поширювати їх. Адже вони є частиною катехитично-богословської спадщини нашої Церкви, які мають допомогти кожному катехиту привести довірену йому людину до зустрічі з Ісусом.

Особливо звертаємо увагу на «Правила для катехитів» Митрополита Андрея, рукопис яких зберігається у Державному архіві Львівської області, і які вперше були опубліковані у збірці Катехитичне служіння у світлі вчення Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)