Відбувся літній християнський табір «Запрошені на Царський Бенкет»

321
Спільне фото учасників табору
Спільне фото учасників табору

Літній християнський табір «Запрошені на Царський Бенкет» відбувався з 14 по 21 липня 2018 р. у м. Трускавець.

Божественна Літургія на літньому християнському таборі, яку очолював о.Богдан Тимчишин
Божественна Літургія на літньому християнському таборі, яку очолював о.Богдан Тимчишин

Близько п’ятдесяти дітей віком від 7 до 14 років стали учасниками цього табору та незабутньо провели свої літні канікули. Метою цього табору було активно, цікаво та з користю провести вільний час, стати ближчими до Бога та зрозуміти основи Божественної Літургії.

Щоденна ранова руханка
Щоденна ранова руханка

Свою мандрівку таборяни розпочали зі спільної зустрічі, де хтось знову зустрів своїх друзів, яких не бачив вже впродовж року, а хтось вперше побачив велику кількість незнайомих людей, проте усіх їх об’єднувало бажання незабутньо провести час.

Відвідини басейну у м.Трускавець
Відвідини басейну у м.Трускавець

Дні у таборі пробігли із блискавичною швидкістю. Жодні погодні умови не змогли стати перешкодою створенню сонячного настрою. Походи в басейн, дельфінарій «Оскар», відвідини монастиря сестер Служебниць Непорочної Діви Марії та екскурсії Трускавцем стали яскравим доповненням програми табору. Жоден день не проходив без великих ігор, квестів, бансів, праці в групах, тематичних вечорів, спільної молитви, руханки, майстер-класів.

Молитва у таборі відігравала особливу роль, діти разом із провідниками співали усю Божественну Літургію, допомагали один-одному віднайти потрібне місце у молитовнику, більшість щодня приступали до Святого Таїнства Євхаристії та дзвінко співали. Улюбленою для таборян стала пісня «Якось у ночі».

Велика гра
Велика гра

Щиру подяку висловлюємо усім доброчинцям та тим, хто спричинився до підготовки і проведення цього табору.

Велика гра
Велика гра

Організатори ЛХТ «Запрошені на Царський Бенкет» – Катехитично-педагогічний інститут УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ у співпраці із кафедрою Загальної та соціальної педагогіки УКУ.

Провідниками табору були: п. Назар Дуда, о. Богдан Тимчишин, Марія Шипка, Ганна Бурак, Марія Вачинич, Соломія Хомечко.

Марія Шипка

Зі слів учасників:

Дякую за те, що зробили табір таким цікавим та яскравим, а головне – наблизили мене до Бога.

Цього року табір став просто незабутнім. Найперше хочу подякувати нашим провідникам та організаторам за те, що вони організували нам справжній Царський Бенкет!

Дякую усім за дні, які були проведені у таборі, адже без кожного з нас табір не був би таким унікальним та особливим. А найголовніше, хочу подякувати Богу за те, що Він супроводжував, оберігав та приймав наші бажання. Надіюсь, що наступного року ми усі знову зустрінемось.