Семінар для провідників літніх християнських таборів пройшов у Дрогобичі

372
Учасники семінару для провідників літніх християнських таборів
Учасники семінару для провідників літніх християнських таборів

З 1 по 2 та з 4 по 5 травня у м.Дрогобич відбулися два семінари для провідників та аніматорів літніх християнських таборів. Близько ста учасників із Самбірсько-Дрогобицької єпархії взяли участь у двох турах семінару.

Юна молодь та їхні провідники приїхали із очікуваннями вдосконалити свої вміння та навики у проведенні виїзних та припарафіяльних таборів, обмінятись досвідом реалізації, навчитись провадити тематичні зустрічі, вивчити нові ігри та банси, отримати позитивні емоції та натхнення.

Учасники семінарів мали насичені дні на теоретичні та практичні заняття з використанням різних методів, що потрібні для організації та проведення літнього християнського табору. Навчання відбувалось разом із активним відпочинком, що принесло масу задоволення та позитивних емоцій. Великі ігри, спільна молитва, тематичні зустрічі, стратегічні квести, рухливі банси, веселі пісні, цікаві ігри в колі, руханка, та багато іншого зробили семінари незабутніми. Вміле поєднання теорії та практики принесло хороший результат. Нові знайомства, цікавий досвід, дружня атмосфера та відкритість учасників семінару надихнули їх на нові ідеї щодо реалізації майбутніх літніх християнських таборів. За допомогою інтерактивних методів, що були використані на семінарах юні аніматори та організатори таборів відчули себе учасниками табору та проживали всі емоції, що й діти. Провідники дізнались також про специфіку літнього християнського табору, особливості цьогорічної програми, обговорювали духовну частину та її місце у таборі, а також про систему наслідків при порушенні правил тощо. Велика кількість очікувань учасників семінару збулась.

Організаторами семінару стали: Комісія у справах молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії та Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Провели семінар Назар Дуда, Наталя Мусій і Марія Шипка. Дійство відбувалося у стінах реколекційно-просвітницького центру «Еммануїл» м.Дрогобич.

Словами учасників:

«…Хочу підмітити, що коли ставимо запит до Бога, Він радо відповідає, тому цей семінар був гарною відповіддю Бога на мій запит. Насправді, я насолоджувалась захоплюючими іграми, бансами, квестами, цінними знаннями, отриманим досвідом, корисною інформацією. А головне, я тепер почуваюсь більш впевненою у проведенні християнських таборів.»

«Семінар приніс море позитивних емоцій, багато нового досвіду, теплих знайомств. Всі ми різні, проте, нас єднає одне – Божа любов»

«Ці два дні були просто неймовірними! Вони були насичені не просто теорією, але і цікавими завданнями та іграми. Я впевнена, що цей семінар був важливим для кожного з нас.»