Святі Таїнства християнського втаємничення: Хрещення, Миропомазання, Євхаристія

837

Три перших Таїнства: Хрещення, Миропомазання і Євхаристія називаються Таїнствами Втаємничення. Таїнство Хрещення змиває первородний гріх та всі інші гріхи, якщо людина хреститься у старшому віці. Під час Миропомазання, що відбувається безпосередньо по хрещенні, Бог, за молитвами священика, дарує хрещенику печать дару Святого Духа. Прийнявши ті Таїнства, людина має право приступати до Пресвятої Євхаристії, що є правдивими Тілом і Кров’ю Спасителя.

Фільм “Таїнства Втаємничення” розкриває форму уділення Таїнств, пояснює Церковні Богослуження в час їх проведення, показує їх давній обряд. Разом з диском пропонується книжка з більш детальним описом цих Таїнств.

“Входження у життя Пресвятої Тройці відбувається через святі таїнства Хрещення, Миропомазання та Євхаристії – через наше поєднання з Христом, отримання печаті Святого Духа, Причастя Тіла й Крові Христових у спільноті Церкви. Як людина після народження починає дихати та їсти, щоб могти жити, так і охрещений, народжений до нового життя в хрещальній купелі, починає дихати Святим Духом і живитися Святим Причастям, аби зростати у Христі. У чині богослужіння кожного з цих Таїнств Церква через молитви й обряди вводить (грецької містагогіятайновведення) віруючих у розуміння Таїнства й прийняття його як єдиного діяння Божої благодаті. Саме тому у східній церковній традиції ці три Святі Таїнства звершуються разом”

Катехизм УГКЦ «Христос – Наша Пасха», 408.

Відеодиск призначений для приватного перегляду на території України.


Відеодиск можна придбати у “СВІЧАДО” за адресою: вул. Винниченка, 22, м. Львів, 79008, а/с 808; тел. +38 (032) 235 73 16; e-mail: post@svichado.com

Веб-сайт видавництва: http://www.svichado.com

Також його можна придбати у Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ за адресою: пл. Св. Юра 5, м. Львів, 79000; тел.: +38 (032) 261 24 25, e-mail: pcc.ugcc@gmail.com

Нижче пропонуємо Вам переглянути трейлер до фільму “Святі Таїнства християнського втаємничення: Хрещення, Миропомазання, Євхаристія”, створений на основі коротких уривків даного фільму, загальною тривалістю 3 хв 50 с.


Святі Таїнства християнського втаємничення

Святі Таїнства християнського втаємничення. – Львів: Свічадо, 2008. – 72 с. ISBN 978-966-395-195-9

У даній книзі “Святі Таїнства християнського втаємничення”, яка входить в комплекті до відеодиску, розповідається про Хрещення, Миропомазання, Євхаристію – святі Таїнства, які вводять кожну людину у світ правдивого християнського життя. Вони – освячення і правдивий дар життя з Богом. Читач дізнається про важливість і суть кожного з цих Таїнств.

 

Розповісти