Павло з Тарсу до Світу

524

Це історія апостола Павла описана на сторінках Діянь Апостолів і його листів. Подорожуючи місцями місійної діяльності Апостола народів, глядач відкриє для себе повноту його життя та думок. Фільм дає нам можливість зустрітися з ним сьогодні, віднайти духовне багатство і стати спільником подорожей для поширення Євангелії.

Фільм складається із 7-ми серій загальною тривалістю 210 хв. VHS і DVD

Також до відеодиску у комплект входить маленька книжечка “Путівник для ознайомлення, обговорення та роздумів над фільмом “Павло: від Тарсу до світу”, детальніше про яку читайте внизу цієї ж сторінки.

Фільм озвучений українською мовою.

Формат відео: 4:3

Формат аудіо: стерео

2 DVD на яких знаходяться 7 серій фільму:

1. Світло з неба

2. Варнава “чоловік добрий”

3. І ми звіщаємо вам

4. Нова сила Церков

5. Не бійся, говори лиш, не мовчи

6. Я позиваюсь до кесаря

7. Я закінчив біг

Режисер фільму: Альберто Кастелані

Консультанти: Романо Пена, Даніло Мадзолені, Фрідріх Крінзінгер

Відеодиск призначений для приватного перегляду на території України.Відеодиск можна придбати у “СВІЧАДО” за адресою: вул. Винниченка, 22, м. Львів, 79008, а/с 808; тел. +38 (032) 235 73 16; e-mail: post@svichado.com

Веб-сайт видавництва: http://www.svichado.com

Також його можна придбати у Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ за адресою: пл. Св. Юра 5, м. Львів, 79000, тел.: +38 (032) 261 24 25, e-mail: pcc.ugcc@gmail.com

Нижче пропонуємо Вам переглянути трейлер до фільму “Павло з Тарсу до Світу”, створений на основі коротких уривків даного фільму, загальною тривалістю 5 хв 57 с.

Режисер Альберто Кастеллані – родом із Венеції. Він створив численні програми історичного, мистецького, археологічного, соціального, релігійного, туристичного характеру, отримуючи визнання у світі.

У своїх програмах Кастеллані знає як передавати в образах силу журналістського матеріалу, шукаючи поєднання змісту та загального завдання так, щоб зробити тему, яку пропонує, красномовною.

У фільмі “Павло з Тарсу до світу” (210 хвилин) режисер підтверджує свою професійність і глибоку чуйність, розповідаючи історію про Апостола Народів. Протягом 7 захоплюючих серій розповідь подається наступним чином: шлях віри та надії, вірності та наполегливості супроводжують Павла всюди, де була поширена його місійна праця. Альберто Кастеллані переписав книгу Діяння Апостолів у формі чіткої розповіді та водночас сучасної, в якій особа Павла знаходиться у своєму часі, завдяки численним історичним, літературним, археологічним та обрядовим відомостям. Описи земель, які він перейшов, допомагають відобразити його велику апостольську діяльність.


Путівник для ознайомлення, обговорення та роздумів

Путівник поділяється на сім тем для ознайомлення, обговорення та роздумів, які слідують за сімома серіями фільму “Павло з Тарсу до світу”. Ці теми дають можливість глибше пізнати особу Апостола та події з його життя, подаючи нам численні факти, розповіді, цитати та читання із Святого Письма.

Кожна тема є поділена на три частини:

Ознайомлення із текстом: вказуються історичні факти із Діянь Апостолів та Листів Павла, містяться слова для роздумів та “цікаві запитання”.

– Від слова до життя: подаються відомості, щоб зрозуміти вплив Павла на зародження первісної Церкви і внесок, який може мати його богослов’я на сьогоднішнє християнство.

– Життя стає служінням: перелічуються церковні свята, які вшановують пам’ять апостолів Петра і Павла та їх співпрацівників у проповідуванні Євангелії, додаються натхнені молитви із Листів Апостола.

Ці теми були укладені у 1998 році о. Джакомо Перего, священиком із Чину Отців Павліністів. Він працює біблійним редактором у видавництві “San Paolo” та викладає Святе Письмо в Богословському Інституті богопосвяченого життя (Кларетанум) у Римі. З його публікацій можна відзначити I’Atlante biblico interdisciplinare, San Paolo 2003, а також два томи Password. Biblia Giovane, San Paolo 2003, опрацьовані іншими молодими авторами Чину Отців Павліністів.

Розповісти