Майстер-клас для вчителів у Польщі (ФОТО)

156

В днях 19-20 жовтня 2013 року Божого в Центрі Вишколу Згромадження Сестер Служебниць в Пралківцях (Польща), що розташований на території Перемисько-Варшавської Архиєпархії УГКЦ, відбувся майстер – клас для Сестер катехиток з Польщі, Словаччини, України та вчителів шкіл і садочків.

Провідною темою першого дня була „Едукація медіальна”, яку проводила пані Малгожата Вєнчковска з Варшави. Вона старалася переказати учасникам, в який спосіб сьогодні медіа інтелектуально і морально формують молоде покоління, починаючи від наймолодших, як впливають на особистість і спосіб мислення молодої людини. Заохочувала і радила, що мудре використання медіїв – одне з найважливіших завдань виховання в родині і школі. Пані Малгожата вказувала на добро, яке несуть сучасні медіа і перестерігала перед медіальним узалежненням, небезпеками та загрозами.

Другого дня учасники школи могли поширити знання через практичні заняття, які проводила Академія Аніматора з Варшави під заголовком „Аніматор забав для дітей”. Під час цієї зустрічі учасники навчилися робити великі мильні бульки, артистичні малюнки на обличчях, творити з надувних кульок квіти, звірятка, метелики та інші цікаві речі. Час курсантам виповнився дуже цікаво та успішно.

с. Магдалина Ожанська СНДМ

ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Перемисько-Варшавської Архиєпархії УГКЦ

Назад

Розповісти