Щоденне навчання з Катехизму УГКЦ “Христос – Наша Пасха” на веб-сайті Патріаршої катехитичної комісії

220

У своєму вступному слові-зверненні до нового видання Катехизму Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав сказав такі слова:

[…] Поручаємо Єпископам, духовенству, монашеству, катехитам та всім вірним нашої Церкви докласти всіх старань, щоб цей Катехизм увійшов у всі сфери життя і діяльності нашої Церкви. Хай цей Катехизм, що є плодом спільної праці та молитви усієї нашої Церкви, стане для всіх нас могутнім чинником оновлення та утвердження у вірі, у нашій східній християнській традиції. Цей Катехизм призначений стати також основою і спонукою для катехитичного служіння у всіх його вимірах […]

Отож, відповідно до цього заклику, веб-сайт Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ щодня буде опубліковувати уривки Катехизму УГКЦ. Відтак, кожний зможе систематично черпати знання віри нашої Церкви, розважати над ним та поширювати його іншим, адже Ісус Христос говорить: “Ви – сіль землі… Ви – світло світу” (Мт 5, 13, 14). Тому отримані знання не можемо зберігати для себе, але маємо ширити їх для інших, хто їх ще не має.

Просимо усіх відвідувачів ставити репости у соцмережах на ці публікації уривків Катехизму УГКЦ, щоб усі ваші друзі, близькі знайомі могли зростати у вірі через читання. Пам’ятаймо, що завдання Катехизму УГКЦ – навчати, оновлювати та утверджувати нас у вірі та у нашій східній традиції.

Пригадуємо, що повну електронну версію Катехизму УГКЦ можна завантажити у PDF форматі з нашого сайту.

Назад

Розповісти