“Невтомно несіть милосердя Небесного Отця в усі сфери життя в Азії” – побажання Папи Франциска учасникам конгресу про нову євангелізацію на Філіппінах

187

«Перший філіппінський конгрес про нову євангелізацію є дуже цінним даром Року віри», – сказав Папа Франциск у своєму відеозверненні, яке прозвучало на завершення першої конференції, присвяченої новій євангелізації, що проходила в столиці Філіппін місті Манілі, і в якій взяли участь не лише філіппінці, але й представники інших християнських спільнот Азії. Папа з радістю підкреслив цей факт, зазначаючи, звертаючись до учасників: «Святий Дух активно діє у вас. Христова Церква – жива!»

Святіший Отець висловив сподівання, що цей конгрес допоможе учасникам пізнати «сповнену любові присутність Ісуса у своєму житті, ще більше любити Церкву та смиренно й радісно звіщати Євангеліє всім людям». «Невтомно несіть милосердя Небесного Отця бідним, хворим, покинутим, молоді та родинам. Чиніть так, щоб Ісуса пізнавав світ політики, підприємництва, культури, науки, технологій та суспільних комунікацій», – закликав Папа.

Заохотивши учасників євангелізаційної зустрічі сприяти тому, щоб «Святий Дух оновлював створіння та приніс справедливість і мир Філіппінам та всьому великому Азійському континентові», який займає особливе місце в його серці, Святіший Отець попросив молитися за нього. І, у свою чергу, пообіцяв молитися за них, звертаючись, насамперед, «до Нашої Матері, Пречистої Діви Марії, Зорі нової євангелізації». А на завершення звернення Папа Франциск склав наступне побажання філіппінською мовою: «Нехай живуть Філіппіни! Нехай живе Азія! Нехай благословить вас Бог!»

Радіо Ватикан

Назад

Розповісти