Нова євангелізація на Філіппінах. Конференція в Манілі

260

18 жовтня 2013 року Божого в столиці Філіппін Манілі завершилась перша конференція, присвячена новій євангелізації, яка проходила з благословення кардинала Луїса Антоніо Таґле. Близько п’яти тисяч учасників конгресу, серед яких були делегації Католицької Церкви з В’єтнаму, Таїланду, Тайваню та інших країн, зосереджували увагу на завданнях нової євангелізації, насамперед, на наверненні кожної віруючої людини, а потім – на євангелізації у власній родині, спільноті, на робочих місцях. Окрема увага приділялась мирянам, адже не тільки духовенство та богопосвячені особи покликані свідчити Христа, але всі вірні. Йшлося і про місіонерський вимір євангелізації, довіреної Церкві, та звіщення Христової Благовісті також і за допомогою сучасних технологій.

Під час конференції проведено збірку для постраждалих внаслідок землетрусу, що стався 15 жовтня в центральній частині Філіппін, де загинуло коло двохсот людей, а кількість постраждалих перевищує три мільйони. Ушкоджені також численні старовинні храми та інші пам’ятки церковної архітектури.

Конференція завершилась урочистою Святою Месою, яку очолив Апостольський Нунцій на Філіппінах архиєпископ Джузеппе Пінто та відеопосланням Папи Франциска.

Радіо Ватикан

Назад 

Розповісти