Відбулись реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату

521
Реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату
Реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату
Реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату
Реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату

З 30.03 – 2.04.17 р. Б. в приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа у Рудно відбулися реколекції для катехитів і вірних Донецького екзархату. Духовний захід організувала с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії Донецького екзархату, а провели його Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії – Любомира Надич і Тереза Безпалько. 

Три дні в тиші і молитві учасники реколекцій мали можливість «пильно проникнути духом у Святе Письмо» – завдяки «Lectio Divina» або «молитовне читання» – одного з найстаріших способів читання і молитви Божим Словом.

«Повірити у Христа» – такою була тема даних реколекцій, в якій учасники разом з Євангелієм від Марка роздумували над дорогою учня: піти за Христом, бути з Ним, пережити моменти духовного піднесення і зради, а також – повернутися після відречення і зустрітися з Воскреслим Господом у Галилеї. І саме зустріч з живим Господом – це перша і основна умова цієї подорожі довжиною в життя.

Учасниками реколекцій були катехити і вірні з Донецька, Дніпра, а також – переселенці з Вишгорода, Івано-Франківська, Львова.

Згідно їхнього свідчення, досвід особистої зустрічі зі Словом: через Святе Письмо і Св. Тайни допомагав їм зрозуміти і прийняти правду про себе, а, отже – ставати більш вільними, це Слово зціляло, просвічувало, оживляло, давало надію. Тому, скріплені духовно, кожен повертався у свою «Галилею» – місце свого проживання, з великим бажанням жити цим Словом нащодень і бути свідком Його любові у світі.

с. Єроніма Вовчак,

Голова Катехитичної комісії Донецького екзархату