Семінар для директорів катехитичних шкіл

381
Семінар для директорів катехитичних шкіл
Семінар для директорів катехитичних шкіл
Семінар для директорів катехитичних шкіл
Семінар для директорів катехитичних шкіл

З 17.11 по 19.11. 2016 р.Б. у м. Львові проходив семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл. Організатором цього семінару була Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ під керівництвом о. Андрія Стадницького, який є головою комісії. На цей семінар прибули директори з Київської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та Одеського, Донецького, Харківського та Луцького екзархатів, а також з Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о).

З благословення прот. Петра Жука – ректора семінарії на цей семінар вирушив брат Дмитро Кудін, який є директором катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія при парафії Пресвятої Трійці с. Княжичі.

Даний семінар був насичений актуальними темами і питаннями, які торкалися катехитичної школи. Семінар включав в себе, як теоретичні так і практичні науки. Говорили про ціль і мету катехизації, про безпеку і значимість групи, про важливість спілкування, про формування катехичної школи.

Дуже важливою і цікавою була практична наука про методологію творення катехизи, яку проводила п. Оксана Стадницька. На цій лекції катехити мали нагоду створити заняття і представити присутнім своє напрацювання. Всі дуже були активні у творенні теми і один в одного повчилися цікавих методів та порад для проведення уроку. Також директори шкіл ділилися своїм власним досвідом у створенні школи та проведенні занять.

Висловлюю щиру подяку Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, о. Андрію та п. Оксані Стадницьким та усім присутнім на семінарі за чудесно проведений час та діленням досвіду. Дай Боже, щоб такі зустрічі проходили якомога частіше, бо завдяки ним ми розвиваємося і набираємося корисних порад та можемо покращувати своє катехитичне служіння в нашій Церкві.

За матеріалами прес-служби КТДС.

Розповісти