Зустріч у «Домі Надії»

546
Зустріч у «Домі Надії»
Зустріч у «Домі Надії»
Зустріч у «Домі Надії»
Зустріч у «Домі Надії»

У жовтні, в соціальному центрі Сестер Служебниць НДМ (м. Львів), відбулася духовна зустріч переселенців з Донбасу і дівчат – студенток з центру з о. Андрієм Зелінським,ТІ. Захід організувала с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії ДЕ і директор соціального центру.

В рамках цієї зустрічі відбулася  презентація книг о. Андрія «Соняхи»,  «На ріках Вавилонських», а також – розповідь про Українську Академію Лідерства, членом Ініціативної групи якої є отець.

Цікаві, корисні і дуже справжні думки, які зродилися з досвіду надання духовної підтримки українським військовим в зоні АТО і активній пасторальній праці, зокрема з молоддю, не залишили байдужими слухачів. Людям, які пережили трагедію вимушеного переселенства і молоді, які теж перебувають в нелегких життєвих обставинах, слова отця про досвід самотності, про зустріч зі собою справжнім, про любов, яка єдина здатна перемогти, виявилися вкрай актуальними.

Опісля був час на запитання і обговорення певних тем і спільна родинна трапеза. Учасники зустрічі виявили свою щиру подяку отцю і сестрам за організацію і проведення такого заходу, який дає наснагу далі жити, любити і творити добро. Попри все….

За матеріалами Катехитичної  комісії Донецького екзархату УГКЦ