«Гайда усі в катехитичну школу!»

704
«Гайда усі в катехитичну школу!»
«Гайда усі в катехитичну школу!»
«Гайда усі в катехитичну школу!»
«Гайда усі в катехитичну школу!»

15 вересня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ молилися молебень за щасливий початок нового 2016-2017 навчального року у парафіяльній катехитичній школі св. Володимира Великого. На урочитість прибули діти, які цього року приступатимуть до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя, а також діти, які перейшли у 2-ий, 3-ій та 4-ий класи.

Директор катехитичної школи, о. Роман Штігер, у своїй промові, привітав катехитів, дітей і батьків, та вказав хто є головним катехитом і вчителем – Ісус з Євангелієм у руках, зображений на намісній іконі іконостасу. Хоч катехити ведуть нас цікавими катехитичними програмами, але найперше від Ісуса маємо навчитися любити: Бога, ближнього, і світ довкола нас.

Митрополит Шептицький навчав батьків, що найголовніше, що маємо дати своїм дітям, не матеріальне забезпечення, не високу освіту, а духовне виховання. І лише такі діти, чисті, вірні, зможуть взяти життя в свої руки і у ньому багато здобути.

На останок о. Роман окропив дітвору та дорослих освяченою водою, запросив усіх до навчальних приміщень, та побажав плідної праці за навчальними партами.

За матеріалами Стрийської Єпархїі УГКЦ.