У с. СЕНЕЧІВ ВПЕРШЕ ПРОВЕЛИ «ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ»

575
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» у с. СЕНЕЧІВ
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» у с. СЕНЕЧІВ
 «ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» у  с. СЕНЕЧІВ
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» у с. СЕНЕЧІВ

На парафії святого Архистратига Михаїла у селі Сенечів, Долинського району вперше відбулися канікули з Богом. З огляду на проголошений Папою Франциском 2016 рік «Роком Божого Милосердя» табір носив назву «Сім діл милосердя». Організатором табору були о. Степан Твердохліб парох с. Сенечів та о. Олег Мацьків парох с. Кропивник Долинського деканату. Участь у таборі взяли 34 дитини, які були поділені на 2 команди.

Кожний день табору  розпочинався з Святої Літургії, та  короткої науки про діла милосердя а також співали релігійних пісень. Опісля духовної частини табору, діти виходили на шкільний стадіон, де на них уже чекали аніматори – старші діти з парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Долини, які проводили синхронні танці так звані банси, конкурси, естафети, та багато цікавих забав.

Завершенням табору була паломницько- екскурсійна поїздка дітей до м. Мукачево, де діти відвідали замок «Паланок», історичний центр міста, та  монастир братів Василіян, де мали змогу молитися перед чудотворною іконою Мукачівської Божої Матері. А також замок «Шенборнів» та найбільший водоспад Закарпаття «Шипіт». З повними враженнями, набравшись сповна сили діти завершили табір та літні канікули.

За матеріалами Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

 

Розповісти