Отець-доктор Тарас Барщевський повертається до Хорватії

638
Отець-доктор Тарас Барщевський
Отець-доктор Тарас Барщевський
Отець-доктор Тарас Барщевський
Отець-доктор Тарас Барщевський

Під час Всеукраїнського з’їзду катехитів стало відомо про те, що отець-доктор Тарас Барщевський повертається до Хорватії.

Після Архиєрейської Літургії Блаженніший Святослав, складаючи подяку о. Тарасу сказав: «Це священик, який є знаковою особою і без якого не відбулося б багато добрих справ. Він повертається назад до своєї Крижевецької єпархії до Хорватії. Але ми хочемо йому сьогодні тут, з найвищого Престолу Української Церкви, подякувати за його працю». Відтак був зачитаний окремий Декрет:

Декрет

 

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Святослав
Всвесвітлішому отцю-доктору Тарасові Барщевському,
заступнику директора Катехитично-педагогічного інституту УКУ

Мир Вам у Господі!

Оцінюючи Вашу ревність для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, Вашу багаторічну жертовну працю в УКУ, яка увінчалася численними успішними науковими проектами, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання й похвалу. Заслухавши думку преосвященного владики Ніколи Кекіча, єпарха Крижевецького, іменуємо Вас митрофорним протоієреєм та уділяємо Вам право носити митру. Нехай милостивий Господь щедро винагородить Вас своїми дарами, даючи Вам силу і наснагу поступати у святості й любові до Нього та продовжувати своє богоугодне служіння.

Святослав

Дано в Києві
при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового
у день св. муч. Прокопія
21 липня 2016 р. Б.

Оскільки отець-мітрат був відсутній, Декрет був вручений с. Луїзі Цюпі, СНДМ, а уся Церква в тому часі співала для нього: «Аксіос!».
Ми долучаємося до слів подяки Блаженнішого Святослава й також дякуємо отцю-мітрату Тарасу за його мудрість й любов до Божого Слова, якою запалив так багато сердець, за його священиче служіння, проповіді, лекції, видавничу діяльність і так багато всього, що він зробив для нашої Церкви.