“Є у кожного з нас в серці мрія своя…”

711
Літній табір для дітей у Християнському дитячому центрі “Сад талантів”
Літній табір для дітей у Християнському дитячому центрі “Сад талантів”
Літній табір для дітей у Християнському дитячому центрі “Сад талантів”
Літній табір для дітей у Християнському дитячому центрі “Сад талантів”

Дитинство – пора, коли життя здається кольоровим та сонячним. Важливо, щоб рідні та близькі могли забезпечити дитині максимальний комфорт та розвиток, бо саме у цей час можна запастись позитивом на більшу частину життя, або ж отримати негативний досвід.

Одним з благодійних проектів Карітас Коломиї з не давнього часу став Християнський дитячий центр “Сад талантів”, який створює умови для всебічного розвитку дитини. Згадаймо біблійну притчу про таланти. Господар дав двом слугам таланти, одному два, а іншому п’ять, а ще іншому – один. “А той, що взяв п’ять талантів, негайно пішов і орудував ними, – і набув він п’ять інших талантів. Так само ж і той, що взяв два – і він ще два інших набув. А той, що одного взяв, пішов та й закопав його в землю, – і сховав срібло пана свого”. Віднайти, розвинути та збагатити таланти, дані дитині Богом, основна мета батьків, що хочуть бачити свою дитину щасливою. В Християнському дитячому центрі “Сад талантів” заняття проходять в середовищі де сповідуються християнські цінності, дбайливе та турботливе ставлення до дитини.

Цього року “Сад талантів” проводив літній табір для дітей, які залишаються в місті на канікули. Цікава насичена програма, спрямована не тільки на відпочинок, а й на навчання та творчий розвиток сподобалась і батькам, і дітям.

За шість тижнів в міському таборі “Навколо світу” відпочило більше 50 дітей від 4 до 10 років. Дітлахи, яких все цікавить, постійно були зайняті захоплюючими та корисними справами, вивчали англійську мову виконуючи різноманітні завдання.

День починався із ранкової молитви, опісля була зарядка англійською мовою, сніданок та заняття: географія англійською та українською, потім прогулянка та ігри на свіжому повітрі. Після – обід, перегляд пізнавальних мультфільмів та найрізноманітніші майстер-класи. Окрім цього проводилися інтелектуальні заняття, спортивні змагання, творчі майстер-класи, логічні ігри, квести та ще багато всього, що розвивало та розважало маленьких мандрівників. В кінці дня непосид, задоволених та втомлених забирали батьки. Вихованці вели щоденник мандрівника, де виконували різноманітні завдання, вирізали та розфарбовували. За старанно виконану роботу одержували “талантики”. В день закриття зміни обмінювали свої “нагороди” на милі сюрпризики. У кожного з них був стимул старатися, оскільки щасливчик, який отримає найбільше “талантиків”, обирав подарунок першим і мав більший вибір!

На майстер-класах малюки виготовляли найрізноманітніші вироби, серед яких були звірята, планета Земля, вулкани та навіть піца і ще багато всього креативного та неординарного.

Кожна зміна вивчала щось новеньке: 1 – “Материки”, 2 –”Країни”, 3 – “Ландшафти” . Інформація жодного разу не повторювалася, дітки дізнавалися кожного дня щось нове та цікаве.

Керівник проекту Вікторія Городчук, до якої маленькі непосиди звертають із скаргами, ідеями та навіть подряпинами, каже: “Діти вони як квіточки – поки ростуть треба допомагати, доглядати, а коли виросли – милуватися та пишатися.”

“Є у кожного з нас в серці мрія своя” – співали вихованці “Саду талантів”, малюючи у повітрі велике серце, їхні оченята сміялися. У кожного з нас у мріях щось своє, а маленькі люди, яких ми називаємо дітьми мріють про мир та щасливе дитинство, поруч з рідними. Якими вони виростуть , залежить від їхнього оточення та виховання. Плекаймо таланти разом!

 

За матеріалами прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ