РОЗПОЧАВСЯ П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»

302
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»

4 вересня Катехитична школа «Воскресіння» відчинила свої двері після літніх канікул. Це п’ятий, ювілейний рік навчання. Саме четвертого вересня 2011 року катехитична школа в складі 11 осіб на чолі з о. Романом Влашином з благословення митр. Прот Юрія Новіцького, адміністратора Архікатедрального Собору розпочали своє навчання прощею до Гошева. З того часу минуло п’ять років.

Окрім Божестенної Літургії, яка щонеділі о 12 00 відправляється для дітей, молоді та їхніх батьків у катехитичному центрі є шість катехитичних груп, а саме: діти дошкільнята та першокласники, діти другого класу – ті які готуються до урочистого Святого Причастя та їхні батьки. Після Служби Божої та перекуски, участь в катехизації беруть діти 3-4-5 та 6-7-8 класів творячи окремі навчальні групи. Також дорослі та молодь мають нагоду поглибити свої знання про Бога.

На катехитичній ниві працюють кваліфіковані катехити: Йосафата-Любов Федьків, Ігор Клюба, Дмитро Ярич. Відповідним декретом Архієпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина директором катихитичної школи «Воскресіння» призначений о. Роман Влашин. Також від початку існування катехитичної школи у ній існує дитячий хор, яким опікується музичний керівник, викладач дитячої музичної школи № 1 ім. М. Лисенка  п. Наталія Жолобко.

Щомісяця вихователями катехитичної школи у співпраці з батьками та жертводавцями організовуються різноманітні заходи, такі як: «Козацькі забави», «Новорічний карнавал», вечори поезії, великодні дійства та ін.. Діти та батьки тричі на рік цілою родиною катехитичної школи беруть участь в прощах до різноманітних відпустових місць. Нагородою за сумлінне навчання та активність є зимовий відпочинковий табір. Літній християнський табір, який щороку відбувається в мальовничих Карпатах є унікальним активним відпочинком поєднаним із розважанням Божих істин та свого роду підсумком навчального року.

Перша неділя ювілейного навчального 2016-2017 року пройшла у надзвичайно святковій атмосфері. Велика кількість дітей та батьків вишикувалась цього дня до святої Сповіді, щоб зачерпнути Божого Милосердя і з чистим сумлінням приступити до Пресвятої Євхаристії та розпочати новий навчальний рік. Під час святкової Божественної Літургії у проповіді о Роман Влашин, розтлумачив присутнім недільну Божественну Євангелію про двох слуг з якими пан зводив рахунки. Проповідник вміло нав’язав до небесних світил: сонця, яке є джерелом світла та місяця і зірок, які відбивають проміння сонця. Подібно і ми маємо прощати один одному і бути носіями милосердя бо цілий час отримуємо милосердя з руки Бога. «Ми не є джерелом милосердя, ми тільки переказуємо те, що отримали в Таїнстві Сповіді. Тому маємо сповідатися часто. Просити про Боже Милосердя, досвідчувати його та ділитися ним із ближніми», – завершив проповідник.

Згідно оголошень після Літургії в найближчих планах катехитичної школи «Воскресіння», похід молоді на гору Говерла (з 8-10 вересня) та проща до Крилоса (11 вересня).

П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»
П’ЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК НАВЧАННЯ У КАТЕХИТИЧНІЙ ШКОЛІ «ВОСКРЕСІННЯ»

 

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.