Відбулося засідання Митрополичої катехитичної комісії Перемисько-Варшавської Митрополії у Польщі (ФОТО)

250

В м. Гурові Ілавецькому, що у Польщі, 15 жовтня 2013 року Божого зібралася Митрополича Катехитична комісія, завданням якої є опрацювати програми навчання греко-католицької релігії на всі рівні едукаційного процесу, тобто шість програм. В працях Комісії беруть участь представники Перемисько-Варшавської Архиєпархії та Вроцлавсько-Гданської Єпархії.

На засіданні визначено відповідальних за кожен едукаційний етап:

– Садочок і «0» – с. Магдалина Ожанська (СНДМ)
– Кл. І-ІІІ – с. Олена Манькут (СНДМ)
– Кл. IV-VI – о. Руслан та Івона Марцішак
– Гімназія – с. Даниїла Шумна (СНДМ) та о. Іван Лайкіш
– Середня школа – о. д-р Ярослав Роман та о. д-р Аркадій Трохановський
– Для осіб з особливими потребами – очікує призначення.

Опрацьовано схему для запису програм. Проаналізовано практику причащання при Тайні Хрещення та малих дітей на Літургії. Вирішено з’ясувати на зустрічах в єпархіях однообразність тих практик. Наступне засідання відбудеться в половині грудня в Білому Борі у Польщі.

Довідка:

Митрополича Катехитична Комісія була створена Архиєпископом Іваном Мартиняком та владикою Володимиром Ющаком декретом від 1 жовтня 2012 року Божого для написання Підстави програми навчання релігії греко-католицької в публічних школах. Документ було опрацьовано. Позитивна рецензія була одержана від отця професора Ярослава Москалика. Владики його одобрили. Відтак, Комісії було доручено опрацювати програми навчання. Саме 15 жовтня 2013 року Божого Комісія в оновленому складі вперше засідала під головуванням отця митрата Івана Лайкоша та співголови отця доктора Аркадія Трохановського, щоб почати працю над програмами.

о. Іван Лайкіш,

Голова Катехитичної комісії Перемисько-Варшавської Архиєпархії УГКЦ

ФОТОРЕПОРАЖ

 

Офіційний веб-сайт Перемисько-Варшавської Архиєпархії УГКЦ

Назад 

Розповісти